5 propozycji letnich sukienek - wpokoiku.pl

RAZEM

5 propozycji letnich sukienek

Takie oto letnio-wakacyjne polecenie kilku ciekawych propozycji dla córeczek i każdego, która będzie miał ochotę założyć letnią sukienkę. Są i zwierzaki i owoce i rośliny i kolorów całe mnóstwo.

Sarnia propozycja od Diversodesign. Jak widać propozycja idealnie ogrodowa i sadowa, a myślę, że w innych okolicznaściach przyrody podobnie dobrze się sprawdzi.
Wkładana przez głowę, lekko zawiązywana z tyłu – wykonana z dzianiny.

www.diversodesign.pl

To taka nie do końca sukienka – a w zasadzie, od początku do końca nie jest to sukienka. Co prawda pierwszy rzut oka wskazywał, że to sukienka,a le potem się okazało, że to body. W każdym razie Labambam-owcy zapewniają, że będzie zwiewnie, idealnie na upały i w dodatku mogą zrobić spersonalizowaną metkę dla tej sukienki  tego body.

www.labambam.pl

A tutaj trochę oszukam i pod jednym poleceniem ukryję cały zestaw sukienek od Kaola.
Te iIch materiały to istne wariactwo wzorów - całe to towarzystwo na tych sukienkach w każdej chwili może zacząć „ćwierkać, świstać, kwilić, pitpilitać i pimpilić” *,  a na dokładkę jest wzór z ośmiornicą i z bananem i chyba nawet z arbuzem.

www.kaola-kid.pl

A od Lulibu chciałem waszą uwagę zwrócić na makową sukienkę. Trochę bardziej elegancka, trochę bardziej tiulowa i trochę bardziej okazyjna – ale okazje już na pewno jakąś znajdziecie radosną.

www.lulibu.pl

I jeszcze od Bubalove w prezentacji pełnej ekspresji i drzew i w dodatku w tle widać drogę. Sukienka – to  bąbelkowa propozycja dzianinowa. Jak widać modelka jest z sukienki zadowolona czemu daje wyraz i okaz i nawet ramion wyprost.


www.bubalove.pl

I żeby nie było, że tylko dzieci i że tylko dla małych – to proszę bardzo - przewiewna i zwiewna propozycja dla przyszłych (po raz pierwszy i kolejny) mam od Torelle.

Tutaj dodatkowo macie kod „lato2019” i 10% rabatu.

www.torelle.pl


Udostępnij