8STARS

8stars-glowne

8STARS — sklep z fotelikami dla dzieci

Szukasz sprawdzonego sklepu z fotelikami dla dzieci? Dobrze trafiłeś! Dzięki szerokiej ofercie ponad 200 modeli fotelików samochodowych oraz doświadczonym doradcom, z pewnością odnajdziesz produkt idealny dla Twojego dziecka. Starannie wybieramy producentów fotelików – w ofercie naszego sklepu z fotelikami znalazły się wyłącznie najlepsze i zaufane marki, np. Axkid, Avionaut, BeSafe, Britax Römer, Concord, Maxi-Cosi, Peg-Perego, Poled, Recaro czy Takata.

8STARS — intuicyjna wyszukiwarka fotelików

W naszej intuicyjnej wyszukiwarce z łatwością znajdziesz konkretny produkt. Foteliki samochodowe dla dzieci podzieliliśmy na podstawie wagi, wzrostu (zgodnie z europejską normą i-Size) oraz możliwych kierunków montażu. Abyś mógł dopasować fotelik do swoich potrzeb, proponujemy foteliki montowane na ISOFIX lub za pomocą pasa samochodowego, foteliki obrotowe oraz foteliki samochodowe RWF (montowane tyłem do kierunku jazdy).

8STARS — sklepy stacjonarne

Możesz odwiedzić nas w jednym z dwudziestu sklepów z fotelikami dla dzieci znajdujących się na terenie całej Polski i za granicą. Chętnie wspieramy rodziców w wyborze bezpiecznego i wygodnego fotelika. Wysyłamy nasze produkty również za granice Polski. Na bieżąco analizujemy rynek i nowości, które oferują producenci, by Twoje dziecko zawsze podróżowało bezpiecznie i wygodnie.