Albero Mio

Albero Mio - piękno i natura

Przyjemne w dotyku, miękkie tekstylia dla maluchów towarzyszą im nie tylko w okresie niemowlęcym. Dzieci w praktycznie każdym wieku lubią się tulić do poduszek, chować pod kołderkami i zawijać w kocyki. Albero Mio dla o to, by produkty były bezpieczne. Są tworzone z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, satyna, muślin i frotta bambusowa. Cechują się przewiewnością, więc zapewniają smykom niezwykły komfort.

Tekstyliom dostępnym w sklepie internetowym nie można odmówić też wyjątkowej, przyjaznej estetyki. Zwróć uwagę na kolorystykę, która sprzyja wypoczynkowi. Odcienie z każdej kolekcji są tak dobrane, by nie odwracać uwagi brzdąców, a wręcz przeciwnie – pomagać im się zrelaksować i w spokoju zasnąć. Gładkie lub wzorzyste tkaniny bez problemu dopasujesz do wystroju pokoiku.

Kolekcje, które musisz poznać

Albero Mio to różnorodność kolorów i uwielbianych przez dzieci motywów. Linie wzornicze nawiązują do natury oddając ideę marki. Kolekcja Boho w wersji Rusty, Beige i Grey to połączenie brudnego różu, beżu i szarości z urzekającym motywem delikatnych roślin. Forest Life & Love to Kwiecista Polana, Skandynawski Las i Leśni Przyjaciele. Z tkanin spoglądają na nas przepiękne zwierzaki, o których można opowiadać dzieciom do snu. Dla małych fanów fauny powstała też seria Animals & Love. Hippo, Lion i Koala to całe zestawy tekstyliów i akcesoriów z sympatycznymi postaciami. 

Marka Albero Mio proponuje też przepiękną kolekcję Eco & Love pełną motywów z różnych zakątków Ziemi. Ocean, Picnic, Safari i Hawaii uwolnią ogromny potencjał wyobraźni malucha. Kolejna atrakcyjna linia, Nature & Love to Rose, Savanna, Tropics i Forest. Uśmiechnięte zwierzaki i urocza roślinność sprzyjają relaksowi młodego organizmu. A jeżeli stawiasz na gładkie materiały, zerknij z propozycje z serii Velvet Kids. Czeka aż sześć różnych odcieni, abyś mogła stworzyć dziecku pokoik marzeń.

Co znajdziesz w ofercie Albero Mio?

Sklep internetowy ma bogatą ofertę przewijaków, pościeli, akcesoriów i tekstyliów, zarówno do pokoiku, jak i wózka lub fotelika. Pościele, kocyki, kokony, a nawet miękkie, prześliczne foteliki czekają na swoich nowych właścicieli, by podarować im komfort i możliwość przebywania w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu.

Nie ma na co czekać 🙂 Już teraz odwiedź stronę Albero Mio i przejrzyj dostępne propozycje. Dzięki nim przygotujesz wyjątkową przestrzeń dla swojej pociechy.