Alergama

Algerama--top-do-wpisów

Co znajdziesz w naszym sklepie?

W sklepie Alergama oferujemy wysokiej jakości produkty dla dzieci i niemowląt wykonane z certyfikowanej tkaniny bambusowej. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi pościel, pieluszki z muślinu, otulacze i ręczniki dla dzieci.

Nasz cel

Nasz główny cel to zadowolenie i zdrowie naszych małych klientów! Dlatego w sklepie Alergama oferujemy produkty wykonane z certyfikowanych tkanin, które są bezpieczne już od pierwszego dnia życia dziecka.

Bezpieczeństwo i jakość

Wszystkie produkty marki Alergama są wykonane z tkaniny bambusowej, która posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co gwarantuje najwyższą jakość i czystość wyrobów, a także bezpieczeństwo użytkowania już od pierwszych dni życia dziecka. Zarówno tkaniny, jak i wypełnienie użyte do produkcji produktów, posiadają właściwości antyalergiczne i są bezpieczne nawet dla niemowląt.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Produkty marki Alergama z powodzeniem mogą być stosowane przez małych alergików, jak również przez zdrowe dzieci. Jeśli chcesz zapobiec skutkom alergii u swojego dziecka, wybieraj produkty, które są wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Taką właśnie cechę ma tkanina bambusowa, z której wykonane są produkty marki Alergama. Jest to materiał, który nie powoduje alergii na skórze i jest idealny dla wrażliwej i delikatnej skóry dziecka.