Anido

Anido dba o komfort maluchów

Dziecięcy pokoik musi mieć kącik do spania. Tradycyjne łóżeczko powinno być oczywiście wygodne i bezpieczne, ale warto pomyśleć również o designerskich rozwiązaniach. Takich jak baldachim. To ponadczasowa dekoracja, która nie tylko przepięknie wygląda, ale pełni też ważną funkcję.

Za pomocą baldachimu możesz odpowiednio zaciemnić łóżeczko, by maluch mógł spokojnie zasnąć. Popołudniowe drzemki są trudne do zrealizowania, jeśli za oknem świeci słońce i w pokoju jest jasno. Dlatego, zamiast zasłaniać rolety i wprowadzać całkowitą ciemność, wykorzystaj do tego tekstylia, za pomocą których wyregulujesz dostęp światła.

Baldachim nie tylko do łóżeczka

Anido zajmuje się produkcją stelaży do baldachimów również do kołysek i koszy wiklinowych. To przepiękne dekoracje sprawiające, że dzieci czują się bezpiecznie, gdy nie docierają do nich niepotrzebne bodźce ze świata zewnętrznego. Tylko od ciebie zależy, jak będzie wyglądał zakupiony stelaż, ponieważ Anido wykona go wedle twoich preferencji. 

Baldachim to świetny pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka, czy chrzcin. Każdy rodzic ucieszy się ze spersonalizowanego upominku, który podkreśli indywidualny styl pokoiku. Wystarczy postawić na neutralne kolory i stonowane wzornictwo, by trafić z designem w wystrój panujący w pokoju dziecka. Stelaż kupisz u Anido, a wykonanie materiałowej ozdoby możesz zlecić krawcowej lub spróbować swoich sił w szyciu 🙂

Jakie stelaże oferuje Anido?

Pierwsza propozycja to stelaże wolnostojące składające się z dwóch rurek połączonych zatrzaskiem. Standardowo są do wyboru dwie wysokości, jednak możesz poprosić o indywidualny produkt. Z kolei stelaż standardowy przykręcany składa się z dwóch połączonych rurek, a w komplecie znajdują się również dwa uchwyty mocujące ze śrubami. Stelaż wolnostojący z możliwością regulacji zakłada dostępność różnych modeli zawieszek baldachimów. Ostatnia możliwość to stelaż do kołyski lub kosza wiklinowego, wyprofilowany specjalnie do tego typu produktów.

Anido zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcą sprawiać radość maluchom wprowadzając do ich pokoików urocze akcesoria. Jesteś producentem łóżek i kołysek? Skontaktuj się z firmą i wspólnie stwórzcie coś pięknego.