Aprikot

Aprikot — sentymentalne pamiątki

Metryczki z podstawowymi informacjami zebranymi w dniu narodzin dziecka to pamiątki na całe życie. Aprikot proponuje je w różnych stylach, by idealnie pasowały do stylu panującego w pokoju malucha. Minimalistyczne, nowoczesne, z wizerunkami zwierzątek — wszystkie czekają w jednym miejscu, by dać ci możliwość wyboru.

Ciekawymi produktami są również kolorowe zaproszenia. Możesz dzięki nim powiadomić o zbliżających się pierwszych i każdych kolejnych urodzinach dziecka, by goście poczuli się wyjątkowo. Niektóre wzory są idealne, by rozesłać zaproszenia w imieniu dziecka, gdy twoja pociecha będzie mogła już sama wybrać swoich gości. Rodzina, przyjaciele i koledzy z przedszkola czy szkoły ucieszą się z takiego wyróżnienia.

Ściany pełne inspiracji

Jako dziecko na pewno lubiłaś obklejać swoje ściany plakatami. Za naszych czasów nie było takiego wyboru, jak dziś, więc większość tych „dzieł” była wątpliwej jakości i szybko się nudziła. Aprikot proponuje ponadczasowe plakaty z przyjemnymi grafikami, które odnajdą się w pokojach mniejszych i większych dzieci. W zależności od zainteresowań twojego smyka, możesz sprawić mu dekorację z motywem dinozaurów, lasu, kosmosu czy uroczych króliczków.

Starsze dzieci polubią minimalistyczne plakaty w kolorze czerni i bieli oraz te ze złotymi i srebrnymi elementami. Zerknij też na atrakcyjne naklejki, które wprowadzą do wnętrza indywidualny, świeży klimat. Są w różnych wzorach i kolorach, więc bez problemu dopasujesz je do wybranego designu.

Aprikot — potęga personalizacji

Poduszka z motywacyjną treścią, a może koszulka z zabawnym tekstem? Aprikot proponuje personalizowane produkty, które ucieszą nie tylko dzieci. W sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo możliwości indywidualnych dekoracji i upominków, które możesz podarować bliskim w prezencie. Takie gadżety pozostają na długo w pamięci, a obdarowane osoby chętnie do nich wracają.

Zobacz, co jeszcze przygotowała marka Aprikot. Daj się pozytywnie zaskoczyć atrakcyjnymi cenami i wysoką jakością. Przespaceruj się po sklepie internetowym i wybierz najciekawsze produkty do pokoju dziecka lub dla siebie.

  • ul. Morelowa 14
  • 08-110 Grabianów
  • tel:+48 506 115 220
  • 793 299 737
  • sklep@aprikot.pl