Arson

arson główne zdjęcie z dziećmi

Arson — dlaczego warto im zaufać?

Wydawnictwo logopedyczne powstało w 2007 roku. Przez ten czas firma dokładnie przyglądała się zapotrzebowaniu na publikacje wspierające rozwój dzieci, by teraz odpowiadać na nie w stu procentach. Proponuje wysokiej jakości produkty, które są profesjonalnie i rzetelnie sprawdzane, zanim trafią na półki wirtualnego sklepu.

Publikacje proponowane przez Arson są redagowane przez terapeutki, na co dzień pracujące z dziećmi. To gwarancja naukowej wiedzy podanej w przystępny sposób. Wydawnictwo oferuje pozycje monitorowane na każdym etapie tworzenia. Bezpieczeństwo i komfort twojego malucha są dla niego najważniejsze, więc możesz mieć pewność, że uzyskasz kompletne informacje i kompleksową pomoc.

 

Co znajduje się w sklepie internetowym?

Warto samodzielnie przespacerować się po każdej kategorii, by znaleźć optymalne rozwiązanie dla dziecka. Czekają tutaj publikacje wspomagające kształcenie języka i mowy, ćwiczenia grafomotoryczne czy matematyczne. Dzięki wybranym pozycjom maluch nauczy się koncentracji i poćwiczy pamięć. Arson doskonale wie, że smyki najchętniej uczą się poprzez zabawę, więc proponuje gry planszowe, zeszyty ćwiczeń czy karty z prostymi grafikami.

Przyjemne ilustracje zachęcają dzieci do poznawania nowych cyfr, liter i całych słów. Wzbudzają ciekawość i chęć dalszej nauki. Znajdą się tutaj publikacje nawet dla najbardziej wymagających smyków. Najlepiej wejść na stronę wydawnictwa i przejrzeć dostępne propozycje, by wybrać te, które wesprą płynny rozwój.

Mamo, bądź spokojna

Wydawnictwo Arson nieustannie konsultuje wypuszczane na rynek produkty z osobami pracującymi z dziećmi. Logopedzi, nauczyciele i terapeuci dzielą się fachową wiedzą, by w twoje ręce trafiły wyłącznie wysokojakościowe pozycje, które realnie pomogą w prawidłowym progresie malucha. Jeśli jesteś ciekawa, jak te publikacje wyglądają wewnątrz, zajrzyj na stronę internetową i poznaj udostępnione fragmenty.

Zeszyty ćwiczeń, gry, książki i ilustrowane karty doskonale łączą realną pomoc z możliwością beztroskiej zabawy. Smyki chłoną wiedzę, gdy przyjemnie spędzają czas nie zdając sobie sprawy z tego, jak ważne rzeczy właśnie robią 🙂 Pomóż swojemu brzdącowi, by wyrósł na zdrowe, ciekawe świata dziecko.