BAMI

BAMI — zaufaj doświadczeniu

30 lat obecności na rynku mówi samo za siebie. Przez ten czas BAMI doskonaliło swoje realizacje, by dzisiaj być liderem w branży. Proponuje meble wysokiej jakości, które zachwycają ponadczasowym designem. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie tutaj wymarzone wyposażenie pokoju. Meble są ręcznie malowane i składane. Idealne dla smyków w każdym wieku.

BAMI umiejętnie łączy klasykę z nowoczesnością, proponując funkcjonalne, solidne meble. Nie ogranicza się do jednego stylu, choć wszystkie kolekcje mają wspólne cechy. Są estetyczne, wygodne, ergonomiczne. Dobierzesz wszystkie niezbędne elementy bez względu na to, czy twoje dziecko ma niewielką, czy pokaźną przestrzeń do wykorzystania.

Linie wzornicze pełne uroku

Kolekcje mebli dziecięcych BAMI są różne, odpowiadające na indywidualne potrzeby dzieci. MAXIME łączy elegancki, belgijski styl z polską klasyką. Meble są stworzone z drewna liściastego i płyty MDF. Wśród nich znajdują się standardowe propozycje, jak łóżko, szafa i biurko, ale również intrygujące lustra, toaletki i biblioteczki. SIMONE to proste, pojemne szafy i komody, ale przede wszystkim piętrowe łóżka oraz te na antresoli, z wygodnym do nauki biurkiem.

Urocza seria BIBI pełna jest dekoracyjnych elementów w formie kwiatowego motywu. Znajdziesz go na uchwytach, w postaci ciekawych otworów czy jako kształt blatu stolika. Świetne rozwiązanie dla dziewczynek. Meble TUTU łączą biel, czerń lub błękit z nieprzemijającym urokiem drewna. Ciekawe, geometryczne wstawki nadają im zawadiackiego charakteru. Kolekcja ALEX zachwyca kunsztownym wzornictwem. Dekory inspirowane francuskim stylem są eleganckie i wprowadzają do pokoiku ekskluzywny klimat. Który maluch nie chciałby poczuć się jak prawdziwy monarcha?

BAMI tworzy z myślą o tobie

To ty jako rodzic najlepiej wiesz, co sprawdzi się w pokoju twojego dziecka. Dlatego BAMI udostępnia swoje kolekcje w różnych wariantach kolorystycznych. Przejrzyj wszystkie możliwości i wybierz tę, która spełni marzenia malucha o tym idealnym miejscu na ziemi. Gdzie można się bawić, wypoczywać i uczyć w komfortowych warunkach.

Jeśli masz inny pomysł na odcień mebli, nie ma żadnego problemu. Skontaktuj się z BAMI, by wspólnie wypracować propozycję uszytą na miarę potrzeb twojej pociechy.