Bartek

Bartek zdjęcie główne

Bartek - na czym nam zależy

Od ponad 30 lat tworzymy specjalistyczne i prozdrowotne buty dla dzieci. Wiemy, jak to robić, bo na stałe współpracujemy z ortopedami dziecięcymi i specjalistami zajmującymi się fizjonomią dziecięcych stóp. Dodatkowo nasze buty są sprawdzanie testowane na każdym etapie produkcji, tak aby trafił do Państwa produkt doskonały.

Akademia zdrowej stopy

To, na co chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę to sposób podejścia, jakie mamy do tworzenia naszych produktów, a co w efekcie zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę dzieciom. Od wielu lat w ramach Akademii Zdrowej Stopy śledzimy i weryfikujemy najnowsze doniesienia i hipotezy związane z układem kostnym dziecka i wsparcia zdrowego rozwoju stóp. Dlatego możecie być pewni, że obuwie ze znakiem Akademii Zdrowej stopy Bartek jest zdrowe i wysokiej jakości.

Co u nas znajdziesz

W naszej ofercie znajdziecie buty praktycznie każdego rodzaju – od ocieplanych trzewików na zimowe chłody, przez sportowe półbuty do podwórkowych i halowych szaleństw, aż do letnich i słonecznych sandałów. Wszystkie są piękne, solidnie i zdrowo wykonane. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie będą Państwo mogli wybrać odpowiednie obuwie, sprawdzić ceny i znaleźć więcej informacji o naszych produktach.