Bebon

bebon-top

Kilka słów o nas.

Bebon to marka, która skupia się na zapewnieniu rodzicom najlepszych produktów do pielęgnacji i higieny dla ich niemowląt. Od samego początku, naszym celem było stworzenie oferty skierowanej do rodziców, którzy szukają skutecznych i bezpiecznych produktów dla swoich dzieci. Wierzymy, że prawidłowa pielęgnacja niemowlęcia jest kluczowa dla ich zdrowia i samopoczucia. Dlatego oferujemy innowacyjne produkty, które pomogą rodzicom w spełnieniu ich najważniejszej roli w życiu dziecka.

Kateter rektalny Colica

Colica to naturalny produkt, który pomaga łagodzić kolki niemowlęce, wzdęcia oraz zaparcia. Dzięki niemu można szybko pozbyć się nagromadzonych gazów, co przynosi ulgę podczas problemów żołądkowych i jelitowych. To alternatywa dla farmakologicznych środków, takich jak leki i czopki. Colica nie obciąża organizmu dziecka i nie wywołuje u niego stresu i dyskomfortu, który często towarzyszy stosowaniu czopków. W połączeniu z odpowiednim masażem brzuszka szybko pomaga pozbyć się nagromadzonych gazów z organizmu dziecka.

Pilniczek Bebon

Pilniczek Bebon®, który jest pierścieniem do paznokci, idealnym dla noworodków. Produkt ten może być stosowany już od pierwszego dnia życia dziecka i umożliwia łatwe i bezpieczne skracanie maleńkich paznokci bez obawy o skaleczenie delikatnej skóry dziecka. Pilniczek Bebon® posiada wygiętą powierzchnię, co pozwala na wygładzenie nawet trudno dostępnych miejsc, a jego warstwa pianki zapewnia większą elastyczność i bezpieczeństwo w czasie użycia. Dzięki regulowanej wielkości pierścienia, pilniczek jest wygodny w użyciu i łatwo dopasowuje się do palca użytkownika.

Wielorazowy patyczek higieniczny

Wielorazowy patyczek higieniczny dla niemowląt do nosa i uszu umożliwia łatwe, skuteczne i bezpieczne czyszczenie nosa i uszu dziecka. Produkt ten jest bezpieczny dla noworodków, mogą go stosować już od pierwszego dnia życia. Wykonany jest z antypoślizgowego, miękkiego silikonu o wysokiej trwałości. Produkcja nie wykorzystuje potencjalnie niebezpiecznych substancji, takich jak BPA, PVC czy lateks. Patyczek ma atrakcyjny pastelowy kolor błękitny oraz uroczą ozdobę w postaci aniołka, co spodoba się maluszkowi. Delikatny materiał pozwala na użycie patyczka nawet wtedy, gdy niemowlę śpi, nie budząc go.

  • ul. Kineskopowa 1C/26
  • 05-500 Piaseczno
  • 604 605 345