Bejbusiowy Raj

Bejbusiowy Raj kocha niemowlęta

Dlatego dba o ich wygodę, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. W ofercie sklepu znajdują się między innymi ciepłe, urocze śpiworki do wózka lub na sanki. Różne wzory i kolory sprawiają, że bez problemu znajdziesz tutaj idealną opcję dla swojego maleństwa. Śpiworki są wyściełane antyalergicznym, przyjemnym w dotyku materiałem i obszyte przepięknym futerkiem.

A gdy już wrócicie z dzieckiem do domu po zimowych harcach, twoja pociecha na pewno nie będzie miała dość radosnej zabawy. Zapewnisz ją dzięki stolikowi na kółeczkach. Kolorowy jeździk pełni jednocześnie funkcję pchacza, hulajnogi i tablicy edukacyjnej. Wesprze maluszka w nauce chodzenia i pozwoli mu zapoznać się z różnymi bodźcami. Świetnym rozwiązaniem są również maty interaktywne o walorach edukacyjnych. Są wyposażone dodatkowe gadżety zajmujące maluchy na długie godziny.

Dzieci naśladują dorosłych

Chłopcy i dziewczynki lubią podpatrywać swoich rodziców podczas „dorosłych” czynności. Chętnie towarzyszą im podczas zakupów w sklepie, czy z zainteresowaniem obserwują, jak działają śrubokręty, wiertarka i inne narzędzia. Bejbusiowy Raj proponuje więc ciekawe zestawy zabawkowe, dzięki którym smyki będą mogły naśladować mamę i tatę.

Zerknij między innymi na supermarket, w który można się bawić samodzielnie lub z rówieśnikami. Zestaw z wózkiem sklepowym, popularnymi produktami, wagą, a nawet mini kasą fiskalną to świetny pomysł na prezent. Z kolei warsztat z narzędziami nauczy twoje dziecko podstawowych zasad składania mebli, dokręcania śrubek czy wbijania gwoździ. To niezła frajda dla całej rodziny.

Bejbusiowy Raj zaprasza do stołu

Kto z nas nie lubił pomagać rodzicom w kuchni? Twoja pociecha na pewno również chętnie pomaga w przygotowywaniu składników do sałatek, gnieceniu ciasta czy wykrawaniu okrągłych kształtów na pierogi. Zabawkowa, drewniana kuchnia to propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Pełno w niej ciekawych akcesoriów, łudząco przypominających prawdziwe akcesoria i produkty. Może upichcicie coś razem z maluchem? 

Bejbusiowy Raj zaprasza na zakupy! Tutaj czekają wspaniałe prezenty dla szkrabów w różnym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach.