Beveli

beveli---top

Kilka słów o nas

Nasz sklep powstał, gdy oczekiwaliśmy narodzin naszego pierwszego dziecka. Jako młodzi rodzice, musieliśmy stawić czoła wyzwaniu zakupu pierwszych mebli dla naszej pociechy. Szukaliśmy inspiracji w Internecie oraz w sklepach specjalizujących się w artykułach dla dzieci. Na początku mieliśmy trudności ze znalezieniem kołyski, która byłaby zarówno funkcjonalna, jak i stylowa. Chcieliśmy mebla, który wyróżniłby się swoim designem, podkreślającym dziecięcy charakter pokoju i zapewniłby dziecku poczucie ciepła i bezpieczeństwa. To właśnie zrodził się pomysł stworzenia własnej oferty. Chcemy, aby pierwsze meble naszych dzieci były bezpieczne, praktyczne i miały niepowtarzalny styl. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdują się meble renomowanych producentów i designerów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Belgii i Łotwy. Chcielibyśmy zaproponować Ci jak najwiekszy wybór produktów premium. Dlatego znajdziesz u nas nie tylko łóżeczka pojedyncze, ale i bliźniacze. Mamy piękne kołyski i pełne zestawy, łączące się estetycznie i kolorystycznie łóżeczka i przewijaki.

Komplety mebli - zobacz koniecznie

Chcielibyśmy też, zwrócić twoją uwagę na oferowane przez nas komplety mebli. Znajdziesz tutaj: komody, materace, łóżeczka, szafy. Do wyboru oddajemy Tobie kreacje minimalistyczne hiszpańskiej marki Micuna, jak i niebanalne meble od włoskiej marki Erbesi oraz wiele innych wartych uwagi kompletów.