Booboo.fun

BooBoo Fun — na naukę nigdy nie jest za wcześnie

Duża część rodziców uważa, że zanim maluch pójdzie do przedszkola, nie jest w stanie przyswoić ważnej wiedzy. Dotyczy to najczęściej nauki języków obcych. Okazuje się jednak, że to idealny wiek, by zacząć przygodę z angielskim! Podaruj swojemu szkrabowi przystępną dawkę nauki w ciekawej postaci.

To właśnie teraz jest czas, gdy maluch nie ma innych obowiązków, nie rozpraszają go sprawy związane z przedszkolem i może się spokojnie skupić na nauce języka. Tym bardziej że książeczki od BooBoo Fun to świetna frajda dająca dzieciom mnóstwo radości. Im wcześniej brzdąc zapozna się z podstawami języka obcego, tym łatwiej przyjdzie mu przyswajanie zaawansowanej wiedzy w przyszłości.

 

Kraina szczeniaczków i jednorożców

To tylko kilka magicznych miejsc, które pozwolą twojemu dziecku zapoznać się z językiem angielskim. Maluchy do drugiego roku życia potrzebują interesujących bodźców, by zainteresować się tematem. Dlatego BooBoo Fun przygotowało dla nich kolorowe książeczki pełne sympatycznych, baśniowych bohaterów. Czytaj je na głos, sprawdzaj reakcję dziecka i na bieżąco tłumacz każde zdanie.

Będziesz zaskoczona, jak szybko twoje dziecko chwyta nowe słówka i poznaje ich znaczenie. Dla starszych smyków w wieku od 3 do 6 lat powstały bardziej rozbudowane propozycje, jak na przykład książeczki z naklejkami, które zajmują je na długie godziny

Nauka języka angielskiego w późniejszych latach

Kiedy maluch zna już podstawy, kojarzy słówka i potrafi składać proste zdania, czas na nowe przygody z językiem. Dzieci w wieku od 7 do 9 roku życia pokochają zabawne kolorowanki i origami. Wszystko oczywiście po angielsku, dzięki czemu rozwija się u nich zarówno kreatywność, jak i chęć dalszej nauki języka.

Starsze dzieci, powyżej 10 roku życia potrzebują już bardziej zaawansowanych bodźców. Dla nich powstały książki z ciekawą fabułą, które wieczorami zajmą ich czas i pozwolą się zrelaksować.

BooBoo Fun to też miejsce pełne łamigłówek i gier. Odkryj wszystkie propozycje i zdecyduj, które chcesz wprowadzić do codzienności twojego malucha. Pamiętaj, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, więc może… ty również uszczkniesz z tego coś dla siebie?