Brokatka

top-brokataka-v4

Kilka słów o nas

Brokatka.pl – u nas znajdziesz wszystko, co potrzebne do odmienienia pokoju Twojego dziecka! Wstąp do kolorowego świata pełnego zabawy, miłości i chęci poznawania świata. Dodajmy do pokoju dziecka interesujące, kolorowe, a zarazem praktyczne elementy takie jak różnorodne poduszki dekoracyjne, narzuty na łóżka dziecięce, bawełniane pościele czy atrakcyjne łapacze snów. Wszystkie te elementy sprawią, że łóżko dziecięce i jego otoczenie będzie niezwykle stylowe

Co u nas znajdziesz?

W naszym asortymencie znajdziesz poduszki w kształcie gwiazdek, chmurek, jednorożca, myszki miki czy dinozaura i wiele innych wzorów. Kwadratowe i prostokątne poduszki z oryginalnymi wzorami staną się idealnym uzupełnieniem pokoju zarówno małego dziecka, jak i nastolatka. Wszystko co jest związane z aranżacją łóżka znajdziesz w Brokatce. Mięsiste narzuty wykonane z pięknej pikowanej tkaniny velvet przykryją łóżko w trakcie dnia, a wieczorem będą cieplutkim kocem, którym można się okryć w trakcie czytania książek czy oglądania bajek. Bardzo dużą popularnością cieszą się narzuty z gumką. To alternatywa dla tradycyjnych w formie pledu/koca. Ich główną zaletą jest przede wszystkim to, że naciągnięte na materac nie ściągną się w trakcie zabawy na łóżku. Oryginalnym dopełnieniem przestrzeni wokół łóżka są przepiękne, ręcznie wykonane łapacze snów z tradycyjną indiańską plecionką oraz nowoczesnym wzorem koronkowym. Na specjalne zamówienie można u nas zamówić łapacz snów z imieniem dziecka. Wszystko jest ozdobione ferią kolorowych wstążek.

Jak tworzymy?

Produkty Brokatki są szyte ręcznie z wielką starannością o najmniejsze szczegóły. Produkty wykonywane są w małej pracowni w centralnej Polsce. Dzięki indywidualnemu podejściu i szyciu pod zamówienie w Brokatce można zamówić produkty szyte na miarę. Zarówno rozmiar jak i dobór tkanin i ich kolorów uzgodniony jest w trakcie przyjęcia zamówienia. Dzięki temu klient otrzymuje dokładnie to co potrzebuje i to co jemu się podoba. Poduszki, pościele czy narzuty wykonane z atestowanych materiałów.  Poduszki dekoracyjne i inne artykuły Brokatki świetnie uzupełnią wystrój pokoju dziecka, ale również sprawdzą się jako przytulanki w podróży czy przedszkolu. To również oryginalny pomysł na prezent.

W Brokatce nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory, ponieważ to dzieci są naszą największą inspiracją.