By Krawcowa

310121298_817481199447426_8806754044003719810_n

By Krawcowa — pasja odkryta na przekór

Właścicielka marki, Pani Monika Krawiec z rozrzewnieniem wspomina swoje pierwotne dzieło — laleczkę, którą sprezentowała córce. Jej przygoda z szyciem zaczęła się dość oryginalnie. Zakup pierwszej maszyny był reakcją na żarty związane z nazwiskiem Pani Moniki. Bo jak to tak, że Krawiec nie jest krawcem? A dzisiaj szycie jest nie tylko jej pasją, ale również sposobem na życie. Ta historia dowodzi, że szewc nie zawsze chodzi bez butów 🙂

Co dzisiaj powstaje w pracowni? To przede wszystkim odzież i akcesoria dla mam i dzieci. Tworzone przez profesjonalistów, z dbałością o każdy szczegół. Tutaj czekają propozycje, które łączą wysoką jakość, wygodę i niepowtarzalny design będące efektem pracy prawdziwych pasjonatów branży.

Dla małej księżniczki i jej rycerza

By Krawcowa stawia na kolory i wzory, które podkreślają indywidualne charaktery swoich małych właścicieli. Ubrania szyte w pracowni powstają z wysokogatunkowych, bezpiecznych materiałów. Przetrwają wiele sezonów, za każdym razem tak samo ciesząc oczy nietuzinkową estetyką. Przejrzyj propozycje sukienek, spódnic, koszulek i kurtek dla dziewczynek. Czekają też urocze akcesoria, takie jak czapki, torebki i śliczne opaski.

Dla chłopców By Krawcowa przygotowała spodnie i koszule. Zachwycają nie tylko oryginalnym wzornictwem i modną kolorystyką, ale również kunsztownym wykonaniem. Są wygodne, nie krępują ruchów i przydają się na różne okazje. Warto pamiętać, że inspiracją do zaprojektowania dziecięcej odzieży są właśnie maluchy.

By Krawcowa dla mam

W sklepie internetowym znajdziesz propozycje również dla siebie. Sukienki emanujące kobiecą energią sprawią, że poczujesz się lekko i zwiewnie. Przepiękne propozycje urzekają detalami, takimi jak kwiatowe wzory, kokardy czy finezyjne wiązania. Poszperaj też wśród koszul i akcesoriów, by znaleźć wyjątkowe elementy garderoby.

Ciekawym pomysłem By Krawcowa są zestawy „mama — córka” w kilku wariantach kolorystycznych. Teraz razem ze swoją małą łobuziarą możecie założyć podobne sukienki, by jeszcze bardziej wzmocnić magiczną więź między wami. Zaparz ulubioną herbatę, wejdź na stronę i zacznij małe, modowe szaleństwo 🙂