Calineczka

top-calineczka

Kiedy maluszek przychodzi na świat

Przygotowanie pełnej wyprawki nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto przygotować sobie checklistę i kupić niezbędne rzeczy przed porodem, by nie dopuścić do sytuacji, w której maleństwu czegoś brakuje. Calineczka jest miejscem, w którym kupisz wysokiej jakości produkty idealne do pielęgnacji i opieki nad niemowlęciem. Czekają kosmetyki, akcesoria, odzież i tekstylia, dzięki którym odpowiednio przywitasz dziecko na świecie.

Calineczka pomyślała również o twoich potrzebach, dlatego w sklepie internetowym oferuje między innymi laktatory manualne i elektroniczne marki Phillips, również na dwie piersi. Ten produkt zapewni ci wyjątkowy komfort. Wśród akcesoriów dla kobiet nie brakuje też wkładek laktacyjnych, poduszek do karmienia i elastycznej bielizny. Warto zajrzeć do zakładki z produktami dla mam, by zaopatrzyć się w elementy wspomagające ten piękny, lecz i trudny czas.

Czas na spacer!

Sklep internetowy  może poszczycić się szerokim asortymentem pod kątem wózków, fotelików i akcesoriów niezbędnych podczas bezpiecznego spaceru. Twojej uwadze polecamy przede wszystkim wózki dziecięce renomowanych marek kojarzących się z wysoką jakością i solidnością. Ciekawą propozycją są wózki 3w1 gwarantujące wygodę wynikającą z posiadania wielu funkcji. Taki pojazd dla malucha możesz wykorzystać praktycznie o każdej porze roku i dostosować go do bieżących potrzeb.

A jeśli planujesz dalsze wycieczki, przyda ci się fotelik samochodowy, dzięki któremu twoja pociecha będzie mogła bezpiecznie podróżować i podziwiać krajobrazy za oknem. Calineczka oferuje foteliki dla dzieci w różnych grupach wagowych, więc znajdziesz tutaj propozycje dla szkrabów w każdym wieku.

Pokoik jak ze snów

Każdy maluszek musi mieć możliwość spania, wypoczywania i zabawy w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu. Dlatego Calineczka na wysokiej jakości meble dla dzieci – zarówno łóżeczka dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci oraz komody, szafki i regały. W asortymencie nie brakuje również wygodnych materacy z wysokiej jakości materiałów.

Jak wiadomo, smyki nie wyobrażają sobie udanego dnia bez zabawy! A akcesoriów umilających czas też jest mnóstwo w sklepie internetowym Calineczka. Odwiedź stronę już dzisiaj, by zapoznać się z ofertą i dokonać wyboru, dzięki któremu ty i twój skarb spędzicie przyjemne, wspólne chwile.

  • ul. Grochowska 178 i
  • 180 róg ul. Garwolińskiej 1
  • 04-350 Warszawa
  • tel. kom. 606733838