CebaBaby to najlepszy wybór bluz dla twojego maluszka

CebaBaby to polska marka z wieloletnią tradycją i 30-letnim doświadczeniem. A to przecież zobowiązuje. Produkty tej firmy można znaleźć na rynku polskim, ale także na wielu rynkach zagranicznych, jest to m.in. Norwegia, Finlandia, Szwecja, Rosja, Ukraina, Litwa, Estonia, Łotwa, Bułgaria, Chorwacja, Serbia, Maroko, Czechy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Węgry, Francja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Belgia, Niemcy, Holandia, Dania czy Wielka Brytania.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego bluzy marki Ceba Baby to najlepszy wybór ubranek dla twojego dziecka?
– skąd bierze się ich wysoka jakość oraz na czym polega fenomen ich estetyki? 
–  na czym polega bezpieczeństwo produktów oferowanych przez tę markę?

 


Polecam ci te bluzy, ponieważ wymienione wartości przyświecały założycielom firmy, a dbałość o nie jest kontynuowana do dzisiaj.

CebaBaby to ubranka świetnej jakości dla każdego malucha

Z pewnością, jak każdej mamie, zależy ci na tym, by ubranka twojego dziecka były wysokiej jakości. Gwarantuję ci, że marka CebaBaby spełnia to ważne kryterium. Pozyskuje ona swoje materiały, z których później powstają między innymi te wspaniałe bluzy, jedynie od sprawdzonych, certyfikowanych i doświadczonych dostawców, z którymi współpraca trwa już od wielu lat. 

Szew bluz wzmocniony jest dodatkowym przeszyciem, ramiona z kolei wzmocnione są taśmą zapobiegająca ich rozciąganiu. Bluzy dostępne są dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku i rozmiarze.

Ceba baby bluzy (3)_Easy-Resize.com

Bluza damska Fluffy Puffy

Bluzy CebaBaby zachwycają estetyką

Bluzy CebaBaby są przede wszystkim śliczne! Myślę, że twoje dziecko będzie je zakładało na siebie, mając na twarzy uśmiech od ucha do ucha. No bo kto by się nie zachwycił tymi słodkimi misiami! Z pewnością urzekły one też ciebie!  Kolekcja Fluffy Puffy Teddy Bears została zaprojektowana z myślą o tym, by twoja pociecha miała swojego przyjaciela misia zawsze blisko siebie. Bluzy mają również nadruk klasy premium, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że np. zniszczą się one podczas prania. 

Ceba baby bluzy (1)_Easy-Resize.com

Bluza dziecięca Fluffy Puffy

Bezpieczeństwo i wygoda bluz CebaBaby

Z pewnością szalenie istotne dla ciebie jest również to, by bluzy, które ogrzewają twojego maluszka, były bezpieczne. Bluzy wykonane są z wysokogatunkowej dresówki, która jest poddana procesowi merceryzacji, dzięki czemu tkanina jest bardziej wytrzymała, nie mechaci się. Z kolei kaptur, który chroni głowę dziecka, wykonany jest z materiału wolnego od szkodliwych i toksycznych barwników. Bluzy CebaBaby wykonane są głównie z bawełny (95%) z domieszką poliestru (5%). Ważny jest też fakt, że bluzy są uszyte w Polsce z certyfikowanej bawełny – Certyfikat OEKO TEX pierwszej klasy. Bluzy możesz prać w temperaturze do 40°.

Bluza dziecięca Fluffy Puffy

Urocze, mięciutkie i bezpieczne tekstylia marki Ceba Baby poznasz w artykule „Poduszka, kocyk i ręczniki kąpielowe — niezbędne w wyprawce maluszka”.

napisany przez
Więcej od wPokoiku.pl
Organizer do samochodu dla dzieci — TOP 5 propozycji na wyjazd
Organizer do samochodu dla dzieci ułożony w listę pięciu najbardziej przez nas...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.