Cyminka

Cyminka — od pierwszych chwil życia maluszka

Kompletowanie wyprawki to nie lada wyzwanie. Cyminka pomoże ci podjąć mądre decyzje. W swoim sklepie internetowym proponuje między innymi kocyki, poduszki i prześcieradła idealne dla niemowląt. Na wirtualnych półkach czekają również takie cudeńka jak kokony, rożki czy rogale do karmienia. Nie brakuje też ochraniaczy, organizerów i baldachimów do łóżeczka. Wszystko po to, by twojemu dziecku było przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Warto zerknąć na propozycje zestawów składających się z 3, 6 i więcej elementów. Sama wybierasz, jak materiał najbardziej ci odpowiada. Minky, wafel, bawełna? A może różne połączenia Opcja stworzenia własnej wyprawki pozwoli ci wyczarować niepowtarzalny komplet.

Idziemy na spacer!

A jeśli wyprawa z maluchem, to na pewno zabierzesz ze sobą wózek. Cyminka w swoim sklepie oferuje akcesoria z przyjemnych, miękkich materiałów, dzięki którym spacer zawsze jest świetną przygodą. Dzieci powinny podziwiać otaczający je świat siedząc lub leżąc sobie wygodnie, prawda? Poznaj więc propozycje całych zestawów z materiałów, które lubisz najbardziej. Czekają też materacyki i otulacze idealne na każdą pogodę.

Warto zwrócić uwagę na to, że Cyminka szyje wszystkie produkty samodzielnie. Rękodzielnicze produkty mają w sobie pewną magię, którą nie mogą się poszczycić artykuły produkowane taśmowo. Odkryj autorskie projekty, które wyczarowują uśmiechy na twarzach brzdąców. Bo jak tutaj być smutnym, gdy na podusi widnieje postać zabawnego szopa?

Cyminka dla starszych smyków

Jeśli temat wyprawki i spacerów z wózkiem jest już dawno za tobą i rozglądasz się za wyposażeniem pokoju przedszkolaka — trafiłaś idealnie. Cyminka tworzy takie cuda jak namioty tipi, pościele i urocze kocyki. Każdy brzdąc po jakże ciężkim dniu będzie chciał odpocząć w pięknie urządzonym pokoiku. A ty możesz sprawić, że każdy powrót do domu będzie niezapomnianym wspomnieniem.

Poduszka z falbanką, kosz na zabawki, a może śpiworek na wypad do babci? Cyminka zapewnia to i jeszcze więcej. Skocz do sklepu internetowego bez wychodzenia z domu i zatop się w miękkich tekstyliach.