Dapal.pl

Dapal.pl — bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dapal.pl  jest polską firmą, założoną przez doświadczonych rodziców. Kwalifikacje pozyskane w trakcie studiów oraz pasja do projektowania pozwoliły właścicielom stworzyć markę, której dzisiaj ufają tysiące innych rodziców. Zabawki produkowane przez firmę cechują się wysoką jakością wykonania, z dbałością o każdy istotny szczegół. Produkty znajdujące się w sklepie internetowym są konsultowane z fizjoterapeutami, abyś mogła stworzyć przyjemny kącik zabaw wspierający prawidłowy rozwój malucha.

Marka troszczy się o środowisko i zdrowie twojej pociechy, więc proponuje zabawki z naturalnych, certyfikowanych materiałów. Świadczą o tym liczne atesty zdobyte na drodze badań w niezależnym Laboratorium w Europejskim Centrum Jakości i Promocji. Ciebie powinien najbardziej zainteresować znak CE świadczący o bezpieczeństwie zabawek.

Bujaj się!

A właściwie, to niech twój smyk się buja 🙂 Na drewnianym bujaku w formacie standardowym lub XXL, by mogło bawić się z rodzeństwem lub rówieśnikami. Produkt jest utrzymany w duchu Montessori. Pobudza kreatywność i wyobraźnię jednocześnie dając mnóstwo możliwości swobodnego ruchu. 

Maluch odkrywa, w jaki sposób pracuje jego działo i rozwija motorykę dużą. Naturalny kolor drewna sprawia, że dopasujesz do każdej aranżacji pokoiku. W sklepie internetowym możesz dodatkowo kupić podwyższenia do bujaka lub dwustronny ślizg, które uatrakcyjniają zabawę. Ciekawym pomysłem jest zakup całego zestawu składającego się z kilku elementów tworzących swoisty plac zabaw. Teraz twoje dziecko może bawić się na nim bez względu na pogodę.

Wspinaczka bez wychodzenia z domu

Dapal.pl  ma w ofercie ciekawe produkty, które podobnie jak bujak zachęcają do aktywności fizycznej. Poznaj urocze drabinki drewniane — klasyczne i modułowe, a nawet całe ścianki wspinaczkowe. Elementy do wspinania się mogą mieć różne kształty, więc możesz razem ze smykiem wybrać drewniane akcesoria, które spodobają mu się najbardziej. Ścianki umożliwiają dostosowanie stopnia trudności do wieku i umiejętności malucha. 

Nie ma na co czekać 🙂 Śmigaj do sklepu internetowego i zaplanuj plac zabaw w swoim domu. Twój skarb już niebawem może stać się właścicielem wyjątkowego miejsca, w którym frajda łączy się z prawidłowym rozwojem.