Dwustronna pościel dla dzieci – idealna na każdą porę

ciepła pościel dla dzieci
Co zrobić, żeby nasze maluszki zawsze budziły się wyspane? Na pewno komfort snu zależy od tego, jaką kupimy pościel. Dlatego wyszukałam dla Was takiej na każdą porę roku.

Dwustronna pościel dla dzieci, którą znalazłam u Koali sprawdzi się zarówno w chłodne noce, jak i cieplejsze dni. Co jeszcze spodobało mi się w niej tak bardzo, że postanowiłam przetestować ją razem z Polą? Zobaczcie…

Ciepło czy zimno? Ty decydujesz!

Teraz mamy taką porę roku, że wieczory potrafią być bardzo chłodne. Nawet w domu fajnie wtedy okryć się czymś bardzo cieplutkim. Jednak, gdy zwiększymy ogrzewanie mieszkania, znów robi się za gorąco i pościel, która sprawdzała się, jak było nam zimno, teraz okazuje się za ciepła. Jak wyjść z tego błędnego koła?

Pościel dwustronna bambus-Velvet

Jeśli też chcesz cieszyć się wygodą, jaką niesie ta pościel, znajdziesz ją…

Dwustronna pościel z bambusa i velvet sprawdzi się w dziecięcym łóżeczku niezależnie od temperatury w jego pokoiku. Wtedy, gdy jest ciepło okrywamy je stroną z bambusowej tkaniny – tak nie przegrzejemy maluszka. Natomiast, gdy w mieszkaniu jest chłodniej, lepiej wybrać stronę Velvet.

Wypełnienie pościeli też jest bardzo fajne i bezpieczne. Pościel jest antybakteryjna, a wypełnienie jest antyalergiczne – jednym słowem idealne dla dzieci

Ciepło czy zimno?

Jak wygląda nasza dwustronna pościel dla dzieci?

Przed sprawdzeniem, czy pościel będzie wygodna podczas snu, Pola najpierw dokładnie jej się przygląda. Mamy model z wzorem śpiącego koali, który bardzo przypada jej do gustu. Od razu zaczyna swoją ulubioną zabawę w pokazywanie paluszkiem oczu, noska i uszek 🙂 Dziewczynka wskazuje na kolejne zwierzątka, a ja zauważam, że nawet wzór pościeli może przyczynić się do rozwijającej maluszki zabawy.

Jak wygląda buzia koali?

Koalowych snów

Pościel obejrzana? No to możemy wypróbować, czy spełni swoją najważniejszą rolę! Pola układa się do snu, a my robimy się bardzo cicho, aby mogła w pełni wywiązać się z obowiązków małej testerki. Mija chwilka i udaje się – Pola zasypia 🙂 A my cichutko czekamy, jakie będą jej wrażenia z koalowego snu…

Podsumowanie

Na recenzję z pierwszego snu w tej dwustronnej pościeli trochę się naczekaliśmy, bo pościel okazała się tak wygodna, że Pola przespała w niej spokojnie całą noc! To chyba najlepsza rekomendacja. Po czasie, jaki minął od tego testu zapytałam mamy Poli, jak pościel sprawdza się przy dłuższym używaniu. Okazuje się, że dziewczynka dalej tak chętnie w niej zasypia. I budzi się bardzo wypoczęta, bo nie ani nie jest jej chłodno, ani nie jest przegrzana wtedy, gdy ogrzewanie w jej pokoiku jest ustawione na większą temperaturę.

Dlatego od siebie mogę dodać tylko, że jeśli szukacie pościeli, która ma służyć długi czas, warto wybrać taką dwustronną, jaką znalazłam u Koali. Jeśli lubicie dawać praktyczne prezenty na święta, może warto pomyśleć o takiej pościeli?

Przyjemnie budzić się w takiej pościeli

A na przespanie spokojnie całej nocy warto zaopatrzyć się w wielorazową pieluszkę. Pisałam o takich tu: Pieluszki wielorazowe – testujemy produkty Ekomajty.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Z piłką zabawy dla dobrej postawy – test piłki do ćwiczeń
Piłki gimnastyczne to sprzęt polecany dla dzieci i dorosłych do ćwiczeń na...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.