Pokój

Urządzanie pokoiku to nie lada wyzwanie dla rodzica. Dlatego ten dział w całości poświęcamy komfortowym, bezpiecznym i pięknym mebelkom oraz dekoracjom. Przejrzyj propozycje, które zostały stworzone z miłości do dzieci. Każda z nich jest wyczarowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Polecamy też nasze artykuły, które podpowiedzą ci, na co warto zwrócić uwagę podczas tworzenia aranżacji, by wykreować baśniowe miejsce będące oazą spokoju i kącikiem do zabaw oraz nauki.

Poznaj polecane przez nas produkty dla dzieci i rodziców

Nasze Rekomendacje

Polecane firmy

nasznureczku-polecane-firmy
pufy-polecane-firmy
sparrow-polecane-firmy
kobi-polecane-firmy
latula-polecane-firmy
Temat miesiąca

Pomysły na pokój dziecka

Polecane artykuły

Co znajdziesz w tym dziale?

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo maluchów. Dlatego nasze polecenia obejmują wyłącznie propozycje sprawdzonych i zaufanych firm produkujących i dystrybuujących wyposażenie dziecięcych pokoików. Stawiamy na synergię piękna i funkcjonalności, więc będzie uroczo oraz praktycznie.

W dziecięcym pokoju nie ma miejsca na nudę, ale należy pamiętać o kilku zasadach, by maluch mógł nie tylko się w nim bawić, ale też odpoczywać i się uczyć. Ważne wskazówki zamieściliśmy w artykule „Jak urządzić pokój dla dziecka?”, w którym zawarliśmy ponadczasowe porady. Pamiętamy też o szkrabach mieszkających razem ze swoim rodzeństwem, więc polecamy meble idealne w takich sytuacjach. Jeden z nich czeka w artykule „Łóżko piętrowe dla dzieci — stwórz dziecku baśniowy pokój”.

Zarezerwuj sobie trochę czasu, by poznać wszystkie propozycje, polecenia i podpowiedzi. Konsultujemy je z zaprzyjaźnionymi mamami, aby przedstawić ci przetestowane rozwiązania.