Zabawa

Dzieci w każdym wieku kochają zabawę! Nieważne, czy odbywa się ona w pokoiku, ogrodzie czy placu zabaw. Okazji do beztroskich harców jest mnóstwo, a my podpowiadamy, które zabawki i akcesoria są zarówno bezpieczne, jak i dostarczają szkrabom prawdziwej frajdy. Odkryj propozycje naszych zaufanych Partnerów, którzy są ekspertami od dziecięcych uśmiechów. Przeczytaj wskazówki i porady, dzięki którym każda chwila spędzona na zabawie będzie niezapomniana.

Zabawa i zabawki

Nasze rekomendacje

Polecane sklepy

manustore-polecane-firmy
fajnezabawki--polecane-firmy
mamikids-polecane-firmy
ajababy-polecane-firmy
zabawa-pidida-logotyp

Najciekawsze propozycje miesiąca

Polecane artykuły

kategorie w dziale Zabawa

Przytulanki dział

drewniane dział

Co znajdziesz w tym dziale?

Dział Zabawa poświęcamy temu, co maluchy lubią najbardziej. Tutaj czekają bezpieczne zabawki dla dzieci, również te edukacyjne. Wiemy, że nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na to, by szkraby chętniej poznawały świat i prawidłowo się rozwijały.

Zapraszamy cię między innymi do świata drewnianych zabawek, które znacznie różnią od tych, które prawdopodobnie znasz ze swojego dzieciństwa. Nowoczesne układanki wspomagające rozwój dziecka polecamy w artykule „Układanki drewniane — poznajemy otaczający nas świat”. Zadbaliśmy również o zabawę poza domem, a tutaj doskonale sprawdzi się huśtawka, którą opisaliśmy w tekście „Huśtawka — najlepsza zabawa na świeżym powietrzu”.

Wiemy, jak ważne jest dla ciebie łączenie zabawy z nauką, więc poznasz tutaj ciekawe propozycje zarówno dla niemowląt, którym dedykujemy zabawki sensoryczne, jak i starczych dzieci, kochających wszystko, co jest kolorowe i zapewnia długie godziny rozrywki.