Dzwonki dla dzieci – pierwszy instrument każdego malucha

dziewczynka bawi się kolorowym pianinkiem
Dzieci od pierwszych chwil poznają otaczający je świat, z każdym dniem bardziej. Interesują się osobami wokół, usłyszanymi dźwiękami i oczywiście zabawkami.

Jako mama sięgam po sprawdzone zabawki, pełne kolorów, interesujące dla dzieci. A jeśli jeszcze dodatkowo wydają dźwięki? To świetnie! Dziecko będzie jeszcze bardziej zainteresowane. W ten sposób do mnie i Ani trafiły dzwonki dla dzieci, które od razu się jej spodobały. Jest kolorowe, przyciąga wzrok. Ania z niemałym zainteresowaniem zaczęła je oglądać z każdej strony. 

Dzwonki od firmy Fat Brain Toy Co – dlaczego są idealnym instrumentem dla dziecka? 

Dzwonki Rock N’Roller Piano od firmy Fat Brain Toy Co świetnie nadają się na pierwszy prezent muzyczny dla malucha. Wyglądem bardzo zbliżone do klasycznych, wyposażone w kółeczka, które po wprawieniu w ruch wydzwonią przyjemną dla ucha muzykę dla dziecka. Dlaczego sięgnęłyśmy z Ania po tę zabawkę? Bo jest przeznaczona dla niemowląt już od 10 miesiąca życia. I choć taki maluch nie zawsze potrafi samodzielnie utrzymać pałeczkę do grania w rączce, może obejrzeć instrument z każdej strony, zapoznać się z nim. Co też Ania na początku czyniła. Muszę dodać, że leżąc na brzuszku dzieci mogą kręcić kółeczkami. Dzięki temu rozwiną swoje umiejętności motoryczne, mięśnie i oczywiście wyczucie rytmu. Maluchy w wieku Ani mogą samodzielnie wydzwonić różne melodie na pianinie. 

Dzwonki

czekają na Ciebie

Dlaczego warto sięgnąć po dzwonki dla dzieci?

Dzwonkio dla dzieci to świetne połączenie, które umożliwia zabawę muzyką. Ania była bardzo nim zafascynowana i zadowolona. 

Dzwonki od firmy Fat Brain Toy Co to:

  • idealne wprowadzenie dziecka w świat muzyki;
  • klasyczny instrument w nowym opracowaniu;
  • kółeczka, które wydzwonią różne dźwięki – wystarczy, że maluch nimi zakręci;
  • muzyka, jaką zagrają starsze dzieci przy pomocy dołączonej pałeczki, którą można wygodnie schować w specjalnie przeznaczone do tego miejsce;
  • wspomaganie w rozwoju mięśni, poczucia rytmu oraz umiejętności motorycznych;
  • zachęta malucha do chwytania oraz sięgania. 

Razem z Anią bardzo polecamy te dzwonki. Nie dość, że wspomagają rozwój malucha, to pozwalają mu na swobodną improwizację gry na instrumencie. A dodatkowo rodzic może uderzać pałeczką naprzemiennie z dzieckiem, co będzie świetną zabawą dla obojga.

Kolorowe piano

czeka na Ciebie

Odwiedź sklep QElements, dystrybutora zabawek Fat Brain Toy Co, gdzie znajdziesz dzwonki i wiele innych zabawek, które przyniosą dużo radości Twojemu maluchowi. 🙂

Właśnie tam znajdziesz również zabawki z serii Klorofil, o których już pisałam TUTAJ.

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.