Eco-zabawki

Eco-zabawki — drewno na pierwszym miejscu

Drewniane zabawki na pewno pamiętasz ze swojego dzieciństwa. Były proste, urocze i zajmowały na wiele godzin. Dzisiaj sklepy bombardują nas plastikowymi propozycjami, które często bywają produktami niskiej jakości, wykonanymi z surowców wątpliwego pochodzenia. Eco-zabawki stawiają na całkowite przeciwieństwo. Zabawki dostępne na ich stronie internetowej są bezpieczne i nie przebodźcowują maluchów.

Wybierając drewniane zabawki, nie tylko sprawiasz radość dziecku. To dołożenie cegiełki do troski o środowisko naturalne, które szczególnie teraz potrzebuje naszej pomocy. Edukacja ekologiczna od najmłodszych lat to szansa na wyrobienie dobrych nawyków u malucha. Podaruj mu więc gadżety, które zagwarantują świetną zabawę, a przy okazji mają potencjał recyklingowy.

Co czeka w sklepie internetowym?

Czas na konkrety 🙂 Eco-zabawki polecają między innymi doskonale ci znane klocki. Tylko że te dostępne u nich mają zarówno walory rozrywkowe, jak i edukacyjne. Wybierz takie, które mają na ściankach cyferki i literki, by zaszczepić w dziecku ciekawość do odkrywania nowych słów i liczb. Niektóre z propozycji to całe, bogate zestawy, które nauczą dziecko cierpliwości, kreatywności i koordynacji.

Wśród zabawek drewnianych czekają również wieże i piramidy, pojazdy, gry i puzzle, czy komplety małego konstruktora. Twój szkrab ma szansę samodzielnie złożyć samochód terenowy, dźwig, a nawet helikopter. Zerknij na ofertę zabawek sensorycznych, które oddziałują na wszystkie zmysły. Twoja pociecha będzie miała mnóstwo radości i nawet nie dowie się, że dzięki nowym aktywnościom prawidłowo się rozwija 🙂

 

Eco-zabawki pomagają urządzić pokój

Proponują między innymi tablice manipulacyjne o świetnych wartościach edukacyjnych i sensorycznych. Są pełne ciekawych gadżetów, które można ściskać, miętosić, otwierać, zamykać, a nawet wydobywać z nich dźwięki. W sklepie internetowym Eco-zabawki czekają również drewniane meble, bujawki, ozdoby i LEDowe, urocze lampki, które mają magiczną moc przeganiania potworów z szafy.

Dla niemowląt Eco-zabawki przygotowały takie perełki, jak stojak edukacyjny Baby Gym z zawieszkami, gryzaki z drewna czy szeleściki. Wiesz już, co najbardziej przykuło twoją uwagę? Zajrzyj do sklepu, by poznać wszystkie propozycje.