el-term

el-term— dlaczego warto im zaufać?

Firma istnieje na rynku od 2002 roku. Przez 20 lat wypracowała autorskie sprzęty produkujące wysokiej jakości piłeczki do suchych baseników. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej na stworzenie bezpiecznych akcesoriów odpowiednich dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Posiadają certyfikaty gwarantujące, że kuleczki mogą być używane przez maluchy. Piłeczki to solidne wyroby, cechujące się odpornością na ścieranie, zgniatanie i zginanie. Zostaną więc ze smykiem na długi czas, zapewniając mu świetną zabawę.

W ofercie znajduje się aż kilkadziesiąt różnych kolorów — od stonowanych, pudrowych odcieni, poprzez klasyczne barwy, aż do mocnych, zdecydowanych akcentów. Bez problemu dobierzesz je do każdego baseniku.

Czego uczy zabawa w suchym basenie?

Ten rodzaj zabawki to nie tylko gwarancja atrakcyjnej rozrywki dla dzieci. Oczywiście maluchu uwielbiają rzucać piłeczkami, chować się wśród nich i zakopywać swoje skarby. Jednak warto zaznaczyć, że el-term produkuje kuleczki również z myślą o prawidłowym rozwoju brzdąców. Dlatego podpowiada, że dziecko podczas zabawy poćwiczy koordynację ruchową czy małą motorykę. Stymulacja psychoruchowa i wzrokowa jest zapewniona przez odpowiedni kształt i dobór kolorów.

Maluch, bawiąc się z rówieśnikami nauczy się cierpliwości i współpracy. Pogłębi więzi z innymi smykami, a jeśli odpowiednio go pokierujesz, może nawet polubi… sprzątanie. Bo rozrzucone kuleczki w końcu będą musiały trafić na swoje miejsce, a ich szukanie i chwytanie może być całkiem niezłą frajdą.

Dla kogo tworzy el-term?

Firma zaprasza do współpracy producentów suchych baseników i innych zabawek dla dzieci oraz sklepy internetowe, które chcą zadbać o szeroki asortyment. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość wykonania piłeczek gwarantują zbyt wśród rodziców czy instytucji dedykowanych maluchom. W końcu suche baseniki coraz częściej widywane są nie tylko w prywatnych domach, ale również żłobkach, przedszkolach czy salach zabaw.

Jednak najważniejszym klientem el-term jest… twoje dziecko. Jeśli więc masz już w posiadaniu suchy basenik, ale szukasz nowych piłeczek, to jesteś w idealnym miejscu. Lekkie, poręczne kuleczki z niezbędnymi atestami tylko czekają, aż twoja pociecha weźmie je w rączki i rozpocznie beztroską zabawę.