ELALKA

ELALKA-MASKOTKI_Easy-Resize.com

eLalka — z rękodziełem za pan brat

Artystyczna dusza Pani Agnieszki objawia się w rękodzielnictwie. Inspirują ją ciekawe materiały, z których następnie tworzy niepowtarzalne akcesoria. Nie obraź się więc, jeśli pewnego dnia całkiem przypadkowo miniecie się w parku, a ty poczujesz zaintrygowany wzrok skierowany w stronę twojego płaszcza… W tym momencie właśnie dzieją się czary, bo Pani Agnieszka zastanawia się, co mogłaby uszyć z takiej tkaniny 😉

 

Pasja do wyrobów handmade’owych zakwitła w Pani Agnieszce, gdy ta była jeszcze małą dziewczynką. Najpierw podpatrywała swoją mamę, która szyła ubrania i różne inne cudeńka dla swoich dzieci. Później zaczęła sama tworzyć kreacje dla swoich misiów i lalek. Słynna, ciężka maszyna do szycia Łucznik towarzyszyła jej przez wiele lat. A dzisiaj? Jej klientami są mamy z całej Polski, które doceniają talent Pani Agnieszki. No bo kto inny wyczaruje uroczą maskotkę z kilku szmatek?

Co proponuje eLalka?

Marka jest skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Maluchy pokochają kolorowe, miękkie maskotki, które stają się ich wieloletnimi przyjaciółmi. Ukoją płacz, wysłuchają zmartwień i pomogą słodko zasnąć nawet poza domem. Na stronie Pani Agnieszki czekają piękne lalki, również kolekcjonerskie, ślubne i komunijne. Nie brakuje klasycznych króliczków w skandynawskim stylu i aniołków, z których ucieszą się nie tylko maluchy.

 

 

Twój pomysł, wykonanie Pani Agnieszki

eLalka to miejsce, w którym możesz urzeczywistnić marzenia dziecka oraz swoje. Twój maluch marzy o lalce, która będzie wyglądać tak, jak on? A może szukasz prezentu dla swojej przyjaciółki i chcesz być zawsze przy niej? Pani Agnieszka uszyje postać przypominającą bliską ci osobę. To doskonały pomysł na prezent, zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej.

 

Szkraby lubią rysować. Często z ich malunków wychodzą zabawne stwory. Co powiesz na to, by je ożywić? Możesz skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie eLalki i zapytać o maskotkę wykonaną na podstawie rysunku twojego dziecka. To cudowna pamiątka na lata. Skuś się na rękodzielnicze perełki, których nie kupisz w żadnym sklepie.