Fajne.Zabawki.eu

Zabawki dla każdego!

Firma prowadząca sklep internetowy fajnezabawki.eu powstała w roku 2007 i posiada ponad 10-letnie doświadczenie w handlu oraz w handlu internetowym.

Fajnezabawki.eu to nie tylko sklep, ale przede wszystkim zespół zgranych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą razem z Państwem tworzyć to niezwykłe miejsce. Naszą pracę wykonujemy solidnie i należycie, aby każdy zakup został zrealizowany bezbłędnie i terminowo. Podstawową zaletą naszego działu handlowego jest indywidualne podejście do każdej transakcji, do każdego klienta, a także do każdego dziecka czyli naszego głównego i najważniejszego odbiorcy. 

Do wszystkich zamówień podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i prowadzimy proces zakupu od samego początku do momentu, aż otrzymasz przesyłkę. Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania i cele, aby stale podnosić jakość oferowanych usług. Od momentu powstania sklepu zrealizowaliśmy tysiące transakcji, które wywołały uśmiech na twarzy niejednego dziecka.

Nasza oferta w trybie ciągłym się powiększa a w wyborze oferowanych produktów stawiamy przede wszystkim na stosunek jakości do ceny.

W fajnezabawki.eu znajdziesz produkt dla każdego. 

Czekamy na Ciebie!

+48 787 694 170
kontakt@fajnezabawki.eu
ul. Komorowicka 41
43-300 Bielsko-Biała

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Pomoce logopedyczne Arson – niezbędne wsparcie prawidłowego rozwoju dziecka
W ostatnim czasie szukałam ćwiczeń logopedycznych dla mojej pociechy. I tak natrafiłam...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *