Fartlandia

fartlandia-top

Co oferujemy?

Oferujemy szeroki wybór produktów, takich jak wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka, pościele, leżaczki, akcesoria do pielęgnacji, kąpieli i karmienia, produkty dla Mam, bielizna, laktatory, wkładki, zabawki edukacyjne i książeczki. Wszystko, co jest potrzebne zarówno dla niemowląt, jak i dla ich rodziców.

Na czym nam zależy?

Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę, dlatego wszystkie produkty są wybierane z myślą o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa. Nasza 30-letnia działalność pozwala nam na współpracę z najlepszymi i sprawdzonymi producentami. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę, abyście mogli cieszyć się zakupami jak najszybciej.

Dlaczego warto wybrać zakupy u nas?

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy dla dzieci to spore wyzwanie finansowe, dlatego dbamy o to, aby nasze artykuły były jak najbardziej przystępne cenowo. Oferujemy okresowe promocje, rabaty dla stałych klientów i darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 499 złotych.

Działamy na rynku już od ponad 30 lat, zawsze kierując się potrzebami najbardziej wymagających klientów – dzieci i ich rodziców.