Fiorentino

Fiorentino — doświadczenie i pasja do designu

Ta polska marka działa na naszym rynku od 2007 roku. Przez te wszystkie lata śledziła aktualne trendy wnętrzarskie, by produkować meble dla najbardziej wymagających użytkowników. W końcu nie od dziś wiadomo, że dzieci są najsurowszymi recenzentami. W przypadku Fiorentino reakcje są wyłącznie pozytywne. Świadczą o tym liczne nagrody, jak „Diament Meblarstwa”, czy „Dobry Design 2021”. Dzisiaj firma może poszczycić się współpracą z gwiazdami naszej rodzimej sceny.

W czyich domach znajdują się niezwykłe meble Fiorentino? Pokochali je między innymi: Borys Szyc, Tamara Arciuch, Natasza Urbańska, Tomasz Karolak czy Olivier Janiak. Te nazwiska gwarantują, że oryginalne kolekcje cechują się wysoką jakością, ponadczasową estetyką i są bezpieczne. A to zawsze najważniejsze.

Meble stworzone na miarę dziecięcych potrzeb

Na stronie Fiorentino czekają urocze kolekcje dla młodszych i starszych pociech. Zerknij na serię Exclusive, która przypomina meble rodem z francuskich pałaców. Z kolei linia Piu zachwyca klasyczny designem starannie wykonanymi detalami. Ornamentyka Fiorentino jest jedyna w swoim rodzaju i nie sposób pomylić jej z żadną inną. Ciekawa jest również kolekcja Prestige dla chłopca i dziewczynki. Odwiedź stronę, by poznać wszystkie propozycje.

Fiorentino nie zapomina o maluszkach. Specjalnie dla nich powstała linia Royal Baby, a jej nazwa doskonale odzwierciedla królewski charakter mebli. Są stworzone z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości i zachwycają szczegółowym wzornictwem. W pokoiku urządzonym dzięki meblom Fiorentino mogą spokojnie spać małe księżniczki i książęta.

 

Fiorentino urządza od A do Z

Prestiżowe kolekcje to nie wszystko, co oferuje marka Fiorentino. Warto zapoznać się z fantazyjnymi fotelami w kształcie kwiatków oraz obrotowymi, obok których nie można przejść obojętnie. Jednak dziecięcy pokój to również świat miękkich i przytulnych tkanin.

Dlatego w sklepie internetowym marki czekają nie tylko meble. Znajdziesz tutaj również bogatą ofertę przepięknych tekstyliów. Odkryj propozycje poduszek — kokardek, kompletów uroczej pościeli i zasłonek w różnych wzorach i kolorach. Wybieraj i przebieraj spośród wszystkich dostępnych produktów.

  • ul. Generała Jakuba Jasińskiego 56A
  • 37-700 Przemyśl
  • tel. (+48) 608 022 070
  • bok@fiorentino.pl