FruDizajn

frudizajn-top-prezentacji

Co znajdziecie w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajdziecie piękne, eleganckie lamele ścienne, które będą doskonale komponować się z każdym stylem aranżacji wnętrz. Lamele ścienne w połączeniu z innymi elementami wyposażenia pokoju dziecięcego, takimi jak np. kolorowe meble, dywaniki i obrazy, stanowią idealne uzupełnienie aranżacji i nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Foteliki, krzesła, lampy i coś jeszcze...

Oferujemy wygodne i bezpieczne bujane foteliki dziecięce. Foteliki przyciągają wzrok i staja się nie tylko wygodnym meblem, ale również ozdobą.
W FruDizajn znajdziecie duży wybór lamp, od minimalistycznych wzorów, po te najbardziej fantazyjne.
Dopełnieniem designerskiego dziecięcego pokoju mogą stać się na pewno oferowane przez nas oryginalne wieszaki dekoracyjne. Znajdziecie u nas kilka oryginalnych wzorów, m.in. kaktusy, brzozy, kwiaty, a nawet renifery.

Też jesteśmy rodzicami.

Jako rodzice sami wiemy, jak ważne jest to, aby dziecko czuło się swobodnie i komfortowo we własnym pokoju. Dlatego nasz sklep kieruje swoją ofertę do rodziców, którzy chcą zainwestować w najwyższą jakość i oryginalny design. Tak, aby od najmłodszych lat pozwolić dzieciom na obcowanie z przedmiotami pięknymi i unikatowymi.