Fun2BeMum

Fun2BeMum - czułość na każdym kroku

Twój maluszek niedawno przyszedł na świat, a ty wciąż nie możesz się nim nacieszyć? Jeśli pragniesz jak najczęściej tulić dziecko do siebie, bez względu na to, czy jesteś na zakupach, czy na spacerze, Fun2BeMum ma dla ciebie idealną propozycję. To odzież wierzchnia zaprojektowana tak, by twoje pociecha mogła być do ciebie przytulona, jednocześnie mogąc się swobodnie poruszać.

W sklepie internetowym Fun2BeMum czekają rozwiązania zarówno dla ciebie, jak i dla taty. Możecie wybierać i przebierać spośród różnych wzorów i kolorów. Dzięki temu dobierzecie ubranie, które będzie nie tylko niezwykle wygodne, ale też pozwoli wam poczuć się atrakcyjnie.

Niby chłodno, a jednak ciepło

Nawet gdy pogoda za oknem już nie przypomina letnich krajobrazów, warto wybrać się na spacer z maluszkiem. Świeże powietrze dobrze zrobi wam obojgu. Wybierz kurtkę, płaszcz, parkę lub bluzę od Fun2BeMum. Wszystkie zostały tak zaprojektowane, by móc nosić dziecko blisko ciała, z zachowaniem swobody ruchów. Wystarczy, że zawiążesz je w chustę lub wykorzystasz nosidełko. Wówczas załóż wybrany element garderoby i ciesz się niezwykłą bliskością zarezerwowaną tylko dla rodzica i jego pociechy.

Odzież przystosowana do noszenia dzieci jest wykonana z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Takie tkaniny jak softshell skutecznie chronią przed wiatrem i deszczem. Fun2BeMum tworzy również ubrania z bawełny oraz polaru. Wszystkie mają dać tobie i tacie możliwość bliskiego kontaktu z maluszkiem. Jednak marka nie zapomina o designie. Estetycznie kroje sprawiają, że każda, przyszła i młoda mama, będą wyglądać w tej odzieży kobieco.

Jaka matka, taka córka?

Od jakiegoś czasu modne są stylizacje, w których dzieci są ubrane podobnie do rodziców. To uroczy trend, którego efekty zobaczysz też w sklepie internetowym Fun2BeMum. Kategoria Matchy-Matchy to zestawy odzieży i akcesoriów dla mam i maluszków w tych samych wersjach kolorystycznych. Koniecznie tam zajrzyj i wybierz odcień, który podoba ci się najbardziej.

A jeśli twoja siostra lub przyjaciółka właśnie spodziewają się nowego członka rodziny, podaruj im kartę podarunkową, dzięki której zrobią zakupy u Fun2BeMum. Samodzielnie wybiorą odzież i gadżety, które skradną ich serducha.

  • ul. Plac Trojana 1
  • 83-333 Chmielno
  • tel.: +48 533 589 720