HelpMedi Nebucare Secure+

katarek-zdejecieglowne-do-prezentacji

Kim jesteśmy?

Stworzyliśmy markę Helpmedi, aby pomóc Tobie, Twojemu dziecku i całej Twojej rodzinie w trudnych chwilach, szczególnie podczas choroby i rekonwalescencji. Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnych, efektywnych i skutecznych rozwiązań, które poprawią jakość życia podczas choroby, a także będą wspierać zarówno pacjenta, jak i jego opiekuna w przypadku infekcji, schorzeń i dolegliwości leczonych w domu. Chcemy uczynić ten trudny czas łatwiejszym i bardziej komfortowym dla Was obu.

NebuCare Secure+ przełom w domowej pielęgnacji

Nebucare Secure+ to uniwersalny i kompleksowy zestaw, wspierający leczenie dróg oddechowych i kataru. W skład zestawu wchodzi bezprzewodowy nebulizator siateczkowy oraz 40 ampułek fizjologicznego roztworu soli Katarek Secure+, który może być wykorzystywany do nebulizacji, nawilżania i pielęgnacji. Atutem ampułki jest innowacyjna, okrągła budowa główki o zwiększonym profilu bezpieczeństwa. Dzięki temu zmniejszone jest ryzyko przypadkowego uszkodzenia oka czy nosa. Łagodne linie i brak ostrych krawędzi czynią zabiegi pielęgnacyjne bezpieczniejszymi nawet w przypadku noworodków.

Nebulizator siateczkowy NebuCare

Nasze urządzenie – nebulizator siateczkowy – jest najnowocześniejszym tego typu produktem dostępnym na rynku. W porównaniu z klasycznymi nebulizatorami wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz niemal bezgłośną pracą. Dzięki temu, możesz zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz – na wakacje, na weekend do dziadków lub po prostu na spacer. Urządzenie działa bezprzewodowo, dzięki pojemnej baterii, więc nie musisz podpinać go do źródła prądu. A nawet gdy bateria się wyczerpie, nebulizator łatwo naładujesz za pomocą gniazdka USB w samochodzie.

Wiele dzieci boi się głośnych, hałaśliwych nebulizatorów i unika nebulizacji. Dzięki niemal bezgłośnej pracy naszego urządzenia, małe dzieci nie mają już problemu z zabiegami, a starsze chętnie wykonują je samodzielnie, np. podczas oglądania bajek. Tak cicha praca umożliwia również nebulizowanie w nocy, bez ryzyka obudzenia śpiących domowników.

Nebulizator NebuCare jest urządzeniem, które tworzy mikrocząsteczki o rozmiarze 5 mikronów. Dzięki tak małym cząstkom, lek dociera bezproblemowo do głębokich części układu oddechowego, skuteczniej lecząc chorobę i skracając czas inhalacji. NebuCare minimalizuje straty leku, dzięki czemu cała dawka jest zamieniana w mgiełkę, a frakcja respirabilna wynosi nie mniej niż 60%.

 

Informacje dodatkowe

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY:  Shanghai International Holding Corp. GmbH (Europe), Eiffestrasse 80, 20537 Hamburg, Niemcy
WYTWÓRCA SÓL FIZJOLOGICZNA: Laboratoire UNITHER 151, Rue André Durouchez Espace Industriel Nord CS 28028 80084 AMIENS Cedex 2, FRANCJA
WYTWÓRCA NE-M01L :Contec Medical Systems Co., LTD. No.112 Qinhuang West Street, Economic & Technical Development Zone, Qinhuangdao, Hebei Province, CHIŃSKA REPUBLIKA LUDOWA

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą