HolyArt

Holyart.pl – pierwszy sklep internetowy z artykułami religijnymi oraz ze sztuką sakralna.

HolyArt – kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ludzi lojalnych z jasnym i prostym celem: oferujemy najlepszą obsługę! Oznacza to dla nas artykuły unikalne, zrównoważone ceny, szybkie odpowiedzi, bezpieczne i wygodne sposoby płatności, szybka wysyłka, ale przede wszystkim, składasz zamówienie bez żadnego ryzyka! Nasz katalog ma 60 tysięcy artykułów. Produkty są oryginalne, piękne i użytkowe, nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna, treści codziennie aktualizowane również dzięki wskazówkom, które do nas docierają. Fotografie produktów są wykonywane w naszym studium fotograficznym przy magazynie i wyróżniają się bardzo dobrą jakością, dzięki czemu można je powiększyć i dostrzec każdy szczegół.

HolyArt – asortyment dla dzieci

W naszym sklepie internetowym oprócz dewocjonaliów małych i dużych rozmiarów, produktów klasztornych i akcesoriów liturgicznych, znajdziesz również produkty przeznaczone dla dzieci, między innymi: artykuły na specjalne okazje takie jak Sakrament Chrztu, Pierwszej Komunii, Bierzmowania oraz produkty do pielęgnacji i linia dekoracji bożonarodzeniowych dla dzieci.

HolyArt- sakramenty 

W naszym asortymencie znajdą Państwo koszulki i świeczki do chrztu. Każda z tych koszulek jest niewielkich rozmiarów szatką w formie podwójnej tuniki, przeznaczona do użycia podczas Chrztu. Można ją pozostawić rodzinie jako pamiątkę z chrztu dziecka.
Jest małą koszulką wykonaną z mieszanej bawełny, obszytą koronką na brzegach i posiada wyhaftowany wizerunek. Jest pojedynczo zapakowana w torebce.
Dostępne są trzy wizerunki haftu:
– Aniołek na chmurce,
– Krzyż złocony,
– Zapalona świeca.
Chrzest Święty nie może odbyć się bez świecy, również posiadamy je w swoim asortymencie. Nasza świeca jest udekorowana trzema wzorami:
– Chrzest Jezusa z Janem Chrzcicielem
-aniołek na chmurce
-kokardka różowa- niebieska
Do sakramentu pierwszej komunii posiadamy szeroki wybór alb komunijnych zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Tuniki do Pierwszej Komunii wyprodukowane są głównie w całości we Włoszech przez zakłady rzemieślnicze z wieloletnim doświadczeniem gwarantujące produkty wysokiej jakości, tradycyjne i piękne.
Obecne są również akcesoria takie jak różańce i krzyże do komunii.
Posiadamy również artykuły dedykowane osobom przyjmującym Sakrament Bierzmowania i polecamy różnorodne religijne pamiątki przyjecia wyżej wymienionych sakramentów: prezenty dla gości i rodziców.

HolyArt – kosmetyki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdą Państwo również kosmetyki przeznaczone dla dzieci. Szampon rumiankowy Camaldoli z wyciągiem z rumianku pozwala zachować równowagę mikroflory naskórka głowy i włosów i sprawia, że włosy stają się miękkie, łatwe w rozczesywaniu i lśniące.
Ten szampon jest szczególnie wskazany do włosów jasnych i delikatnych. Rumianek bowiem w sposób naturalny delikatnie rozjaśnia strukturę włosów, sprawiając, że blond włosy stają się bardziej lśniące, zaś kasztanowe nabierają złotych refleksów. A do mycia delikatnej skóry najmłodszych mydło z mleczkiem pszczelim Camaldoli. Pszczele mleczko jest wysoce odżywczym, produktem naturalnym wydalanym przez gruczoły gardzielowe młodych pszczół. Wysoki procent zawartości mleczka pszczelego w kostce mydła sprawia, że oczyszczanie jest efektywne oraz zachodzi w poszanowaniu równowagi fizjologicznej skóry delikatnej i, lub dojrzałej.

HolyArt – linia dekoracji bożonarodzeniowych dla dzieci

W katalogu Holyart są również szklane kule śnieżne, pozytywki, podświetlane ruchome miasteczka bożonarodzeniowe z melodią, a także linia figurek do szopki specjalie stworzona z myślą o dzieciach.

Zapraszamy!

napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Czy warto kupić używany fotelik samochodowy?
Bezpieczeństwo przewozu dzieci w samochodzie stanowi najwyższy priorytet, w związku z tym...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.