Juniora

juniora-zdjęcie-glowne-do-prezentacji-750-500

Jak tworzymy naszą ofertę?

Dzięki asortymentowi dostępnemu w naszym sklepie, każdy rodzic lub terapeuta może zaopatrzyć się w kompletny zestaw narzędzi niezbędnych do prowadzenia terapii. Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby sprostać wymaganiom osób pracujących z dziećmi z różnego rodzaju zaburzeniami rozwoju, takimi jak autyzm, zespół Aspergera, alalia, afazja czy dysleksja.

Współpracujemy ze specjalistami

Zapewniamy, że nasz sklep powstał przy udziale specjalistów i rodziców, którzy znają specyfikę pracy z dziećmi. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wybór pomocy terapeutycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Znajdziecie Państwo tutaj nie tylko typowe pomoce logopedyczne, ale także materiały do terapii wg Metody Krakowskiej. Nasza oferta obejmuje także specjalne zabawki i gry, które pomagają w terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Radzimy i podpowiadamy

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie klienta. Wszystkie produkty, które oferujemy, zostały starannie wyselekcjonowane i przetestowane przez naszych specjalistów. W ten sposób zapewniamy, że każdy klient otrzymuje produkt, który jest skuteczny i bezpieczny w użytkowaniu. Oferujemy także fachowe porady i pomoc w doborze odpowiednich narzędzi, które są niezbędne do prowadzenia skutecznej terapii. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu sklepowi każdy terapeuta i rodzic będzie miał łatwy dostęp do profesjonalnych narzędzi, które pomogą w leczeniu i wspieraniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Metoda Krakowska

Metoda Krakowska® to neurobiologiczna terapia, która skierowana jest do dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi i genetycznymi. Jej twórczynią jest profesor Jagoda Cieszyńska, która czerpała z wieloletniego doświadczenia w pracy badawczej i terapii dzieci z zaburzeniami, w tym także niesłyszących, oraz z najnowszych odkryć neurobiologicznych.

W metodzie Krakowskiej® wykorzystywane są różnego rodzaju techniki, których celem jest praca z dzieckiem tak, aby stopniowo osiągać kolejne etapy wszystkich funkcji poznawczych, w takiej samej kolejności, jak przy rozwoju zdrowego dziecka. W terapii skupia się głównie na budowaniu języka w umyśle dziecka oraz na nauce komunikacji.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór ćwiczeń i narzędzi przydatnych w terapii Metodą Krakowską®. Dzięki nim terapeuci, logopedzi oraz rodzice mogą wyposażyć się w odpowiednie materiały i pomoce, które pomogą w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i genetycznymi, umożliwiając im osiągnięcie sukcesów w procesie terapii.