KaRoKa.pl

Pluszaki ze wszystkich stron świata

Wszyscy kochają maskotki. Na pewno i ty pamiętasz swojego pluszowego przyjaciela, który wspierał cię, gdy miałeś kilka lat. Przytulanki zawsze były powiernikami tajemnic. Dzięki nim smyki łatwiej mówią o swoich emocjach. Mogą o nich opowiadać z perspektywy ptaszka, rysia czy uroczego fenka, zamiast wprost pokazywać, co im w duszy gra.

W sklepie internetowym KaRoKa – niezwykłym pluszowym zoo – czekają przeróżne zwierzaki ze wszystkich kontynentów, do których szkraby chętnie się przytulą. To realistyczne wykonane sowy, lemury, bobry czy pandy. A wzorów są dziesiątki! Warto obejrzeć wszystkie i wybrać dla swojego milusińskiego tę, która wpisuje się w jego potrzeby i zainteresowania.

Wild Republic dla dzieci, i dla planety

Na pewno zależy ci na tym, by zabawki, którymi bawi się twoje dziecko były w 100% bezpieczne. Marka Wild Republic oferuje kolekcje maskotek wykonanych z certyfikowanych materiałów, w większości z recyklingu. Spełniają normy bezpieczeństwa, są odpowiednie do kontaktu z maluchami i zachwycają realistycznym odwzorowaniem świata zwierząt. Te pluszaki mogą być początkiem przepięknej pasji, która będzie się rozwijać wraz z wiekiem.

Warto pomyśleć o kolekcjonowaniu maskotek z Wild Republic. W ten sposób razem z dzieckiem wyczarujecie domowe pluszowe ZOO, które daje mnóstwo możliwości radosnej zabawy. Teatrzyki, budowanie siedlisk i legowisk z przedmiotów, które znajdują się w dziecięcym pokoju to tylko kilka propozycji. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki tym zabawkom dziecko zgłębi tajniki natury i nauczy się szacunku do przyrody.

Ptasie Radio w brzozowym gaju

Pamiętasz ten zabawny wierszyk Juliana Tuwima? Odgłosy ptaków towarzyszą nam wszystkim praktycznie codziennie, więc warto poznać bliżej tych małych śpiewaków. W odkrywaniu ptasich głosów pomogą pluszowe ptaki z oryginalnymi głosami marki Wild Republic. Nagrane dźwięki potwierdzone są certyfikatem Cornell Lab of Ornithology (USA) i CEntre Bioacoustique, Alpin. Pluszaki są także zaakceptowane przez RSPB (Royal Society for the Protection of Birds).

Oznacza to, że twój maluch ma szansę usłyszeć realne głosy takich ptaszków jak szczygieł, kukułka, kos czy sowa śnieżna. Znakomite na prezent dla młodych birdwatcherów (i nie tylko!). Zabawki są zasilane niewymienialnymi bateriami o żywotności nawet do dwóch lat. Szukaj z dziećmi ptaków w terenie, w parkach i lasach, a potem przypominaj je sobie z pomocą pluszowego ptaszka
(lub odwrotnie).