Klocki konstrukcyjne Clics.pl – kreatywna zabawa w nowoczesnym wydaniu

dziewczynka w różowym pokoju z zestawem klocków
Klocki konstrukcyjne jako edukacyjne zabawki? Ja znalazłam takie, które wspomogą ich rozwój i prędko im się nie znudzą :)

Klocki konstrukcyjne to gadżet ćwiczący zdolności manualne, koncentrację, koordynację wzrokową oraz doskonalący kreatywność i wyobraźnię naszych pociech. Bardzo cenię w nich możliwość wspólnego budowania, które uczy dzielenia i współpracy. Moim ostatnim odkryciem są fantastyczne klocki konstrukcyjne od Clics.pl. Dzisiaj dowiecie się między innymi:

Klocki dla dzieci od Clics.pl – co je wyróżnia?

zestaw clics zwierzątka

Dlaczego klocki konstrukcyjne od Clics.pl są według mnie najlepsze? Ponieważ to produkty oryginalne o najważniejszej jakości, spełniające wysokie wymagania najmłodszych klientów. Zabawami nimi to gwarancja zadowolenia maluchów, ale również zajęcia na długi czas. Doświadczeni, zaangażowani specjaliści dbają nad ich produkcją. Które marki klocków dla dzieci dostępnych w Clics.pl zajmują szczególne miejsce w pokoju mojego szkraba? 

CLICFORMERS – innowacyjne klocki konstrukcyjne

CLICFORMERS jest nowoczesną marką klocków konstrukcyjnych. Zaawansowanych technologicznie, projektowanych przy współpracy profesjonalistów z Clics.pl, światowej klasy twórców klocków konstrukcyjnych i MAGFORMERS, czyli dostawcy zabawek edukacyjnych w ponad 60 krajów na całym świecie. Misją marki CLICFORMERS oprócz łączenie ze sobą klocków, jest przede wszystkim pobudzenie wyobraźni i kreatywności naszych pociech. Zapewnia to nie tylko zabawę dzieciom, ale także umożliwia naukę doskonalenia budowy konstrukcji. To według mnie najlepsza zabawka edukacyjna, jaką kiedykolwiek widziałam. 

Przy okazji, jeśli chcesz poznać więcej propozycji na to, w jaki sposób zachęcić maluchy do nauki, przeczytaj artykuł Nauka alfabetu – 7 sposobów jak skutecznie pomóc dziecku. To sprawdzone, mamusiowe triki 🙂


zestaw strażaka clicformers

Klocki konstrukcyjne

straż pożarna


Klocki konstrukcyjne CLICFORMERS posiadają jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny system łączenia różnego typu elementów, pozwalający maluchowi zwizualizować pomysły. Podczas budowy odczuwa on niesamowitą radość.  Ponadto rozwija maksymalnie swoją kreatywność. A przy tym świetnie się bawi i odczuwa ogromną satysfakcję, ponieważ może wcielać się w wiele ról, dzięki kompletom tematycznym CLICFORMERS. Moje dziecko jest zachwycone produktami tej marki. W naszej kolekcji szczególnym zainteresowaniem cieszą się:

KLOCKI CLICFORMERS 300 ELEMENTÓW

clicformers zestaw trzystu elementów

Moje dziecko sięgnęło z ogromnym zaciekawieniem po zestaw podstawowy CLICFORMERS 300 ELEMENTÓW, który jest bardzo bogaty, bo składa się na niego aż siedem rodzai części bazowych i pięć niesamowicie praktycznych akcesoriów. To wszystko umożliwia bardzo swobodnie eksperymentowanie mojej pocieszenie podczas budowania. Pokuszę się o stwierdzenie, że zabawami nimi nabiera całkiem nowego wymiaru. 
Zestaw klocków dla dzieci CLICFORMERS 300 ELEMENTÓW to:

 • aż 200 klocków, 
 • 100 akcesoriów, 
 • instrukcje
 • naklejki, 
 • narzędzie do otwierania. 

Dodam, że to największy z dostępnych w Clics.pl zestawów podstawowych. Klocki konstrukcyjne umieszczone są w funkcjonalnym plastikowym pudełku. Świetnie sprawdzą się w domu, przedszkolu, a także placówkach oświatowych. 

KLOCKI CLICFORMERS 10W1 34EL. POJAZDY

czerwony samochodzik z klocków

To fenomenalny zestaw tematyczny – pojazdy. Oprócz części bazowych posiada bardzo przydatne akcesoria. Dzięki temu moje dziecko może na całego eksperymentować w budowaniu. Ponadto akcesoria są oryginalne, specjalnie zaprojektowane to tworzenia unikalnych konstrukcji.

Zestaw klocków konstrukcyjnych CLICFORMERS 10W1 34EL. POJAZDY pozwala przede wszystkim dzieciom na budowanie niesamowitych pojazdów, różnych od siebie. Moja pociecha każdego dnia zaskakuje mnie nową, wyjątkową budowlą. W skład opakowania wchodzi:

 • 20 klocków, 
 • 14 akcesoriów, 
 • 2 narzędzie do otwierania
 • świetne naklejki, 
 • przejrzyste instrukcje budowy. 

Warto dodać, że klocki CLICSFORMERS nie łączą się z klockami Clics.pl, gdyż mają inne wymiary.

Edukacyjne, konstrukcyjne klocki dla dzieci Clics.pl 

dziewczynka składająca brokatowe klocki

Pochodzące od cenionej firmy belgijskiej BBM N.V. ! Wyróżniają się przede wszystkim niezwykle wysoką jakością wykonania, dużym asortymentem oraz niesamowicie atrakcyjną ceną, która mnie także skusiła do zakupu. 

Klocki konstrukcyjne od Clics.pl od lat budzą ogromne zainteresowanie. Są najbardziej pożądaną zabawką wśród najmłodszych (przedszkolaków), ale również dzieci w wieku szkolnym. 

Jakie są zestawy edukacyjnych klocków?

 • kolorowe,
 • razem potrafią stworzyć setki przeróżnych konstrukcji. Ograniczenia stawia jedynie wyobraźnia małego budowniczego.

 Ponadto te klocki dla dzieci:

 • dostępne są w aż 41 krajach;
 • można prać w pralce;
 • produkowane w Belgii, a roczna ich produkcja liczona jest w milionach sztuk;
 • przeznaczone są już od 3 roku życia;
 • przechodzą pozytywnie mocno restrykcyjne testy laboratoryjne w Europie, Japonii, Kanadzie, USA;
 • spełniają wszelkie niezbędne wymogi oraz regulacje prawne od mięśnia bezpieczeństwa zabawek w Unii Europejskiej jak i Stanach Zjednoczonych;
 • są najlepszym prezentem dla dziecka na każdą okazję, jak i bez okazji;
 • wnoszą ogromny wpływ w rozwój fizyczny i umysłowy naszych pociech;
 • wyprodukowane z bezpiecznego polipropylenu. 

Bardzo ciekawym i pełnym podziwu jest fakt, że producent klocków wspiera znane światowe akcje charytatywne UNICEF, WWF, jak i lokalne stowarzyszenia. 

Wśród klocków dla dzieci od Clics.pl moja pociecha wybrała genialne zestawy, które mnie także bardzo się podobają. Nie tylko ze względu na jakość produktów, ale ilość sztuk w zestawie. O jakich modelach mowa?

KLOCKI KONSTRUKCYJNE CLICS ROLLERBOX 25W1

rollerbox z klockami 25 w 1

Fantastyczne, kolorowe, oryginalne i z licencją, w sam raz dla młodych kreatywnych konstruktorów. Pozwalają na stworzenie przeróżnych budowli. Może z nich ułożyć pojazdy, roboty, zwierzęta, a wszystko dzięki prostemu, unikatowemu sposobowi łączenia, dającemu szansę złożenia płaskich, a także przestrzennych konstrukcji. Te klocki dla dzieci są bezpieczne, trwałe i przystosowane do długotrwałego użycia w najtrudniejszych warunkach. Sprawią dużo frajdy dzieciom, jak i rodzicom. W opakowaniu odnajdziesz aż:

 • 628 klocków dla dzieci od Clics.pl, 
 • 122 różne akcesoria, 
 • arkusz z naklejkami, 
 • barwne, kolorowe i obrazkowe instrukcje budowy. Można  stworzyć aż 25 konstrukcji. 

Cały zestaw został zamknięty w niezwykle praktycznym, kolorowym kuferku na kółkach. Te ostatnie bardzo prosto można zdjąć i wykorzystać w budowlach. Konstrukcyjne klocki dla dzieci CLICS ROLLERBOX 25W1 idealnie sprawdza się dla użytkowników w wieku od 4 do 12 lat. 

KLOCKI KONSTRUKCYJNE CLICS -3 TRAINS

dzieci bawiące się pociągiem z klocków

Drugie z serii oryginalnych, licencjonowanych klocków konstrukcyjnych, które fantastycznie sprawdzą się nie tylko wśród kreatywnych dzieci już od 4 roku życia. Są w pełni bezpieczne, trwałe, kolorowe. Edukacyjne, kreatywne, a także ćwiczące wyobraźnię. Łatwe w łączeniu, nadające się do budowli płaskich oraz konstrukcji przestrzennych. Tworzące przepiękne pociągi.

Co zawiera opakowanie? 

 • 82 klocki dla dzieci o metalicznych kolorach,
 • 38 akcesoriów jak np. koła, komin, ośki, zaczepy,
 • instrukcję obsługi, 
 • niepowtarzalną kalkomanię do samodzielnego naklejania.

pociąg z klocków

Klocki konstrukcyjne,

z których ułożysz pociąg


Ile pomysłów, tyle budowli. Z klockami konstrukcyjnymi od Clics.pl nie ma czasu na nudę. 

napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Płyn na ciemieniuchę – niezbędnik w wyprawce każdego maluszka
Płyn na ciemieniuchę to preparat, którego nie może zabraknąć w kosmetyczce niemowlaka....
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.