Klocki magnetyczne JollyHeap

dzieci układają klocki w dom
Czy można jeszcze czymś zaskoczyć dzieci XXI wieku?

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy bardzo podatni na wpływ multimediów. Niestety najmłodsi są najbardziej narażeni na „uzależnienie ekranowe”, gdyż mają styczność z wirtualnym światem już od najmłodszych lat. To właśnie my – dorośli jesteśmy odpowiedzialni za to, aby tak się nie stało, aby zminimalizować to ryzyko. Jak to zrobić?

Czym zaciekawić dzieci, aby odeszły od monitorów, ekranów, telefonów?

Należy zacząć od tego, aby zapewnić dziecku odpowiednie zajęcie, tak aby czuło się szczęśliwe i swobodnie rozwijało swoje umiejętności. Zabawka, która szczególnie wyróżnia się wśród innych to klocki magnetyczne JollyHeap. Jak wiadomo, każdy z nas jest inny i ma inne zainteresowania, podobnie jest z dziećmi, JollyHeap nie ogranicza, to uniwersalny produkt dla każdego. Zabawa nimi polega na budowaniu trwałych i stabilnych konstrukcji.

Wszystkie kolory

klocków magnetycznych

Klocki JollyHeap idealnie sprawdzają się w każdym miejscu, gdzie przebywają dzieci. Są one miękkie i bezpieczne, bez ograniczeń wiekowych. Dzieciaki budując wymarzone konstrukcje, rozwijają kreatywność, zdolność logicznego myślenia, motorykę małą, motorykę dużą, wyobraźnię 3D.

Zabawa klockami JollyHeap w domu buduje silne relacje rodzinne, co w znacznym stopniu wpływa na dalsze życie dzieci. Pozwala rodzicom zminimalizować czas dziecka spędzony przed ekranem lub telewizorem. Bawiąc się klockami JollyHeap, dziecko poznaje kolory, kształty, zasadę oddziaływania magnetycznego. Wyrabia w sobie pilność i staranność oraz rozwija zdolności motoryczne i ruchowe. W zaciszu swego domu spełniają swe marzenia, budując zamki, auta, zwierzęta, wieże itp. 

To kreatywnie spędzony czas, ponieważ budowanie pochłania dzieci na długie godziny. Dodatkowym atutem jest fakt, że klocki JollyHeap można prać, tak więc utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu. 

Nie tylko w domu można korzystać z klocków JollyHeap.

Wspaniale sprawdzają się one w salach zabaw, które stają się atrakcyjniejsze i barwniejsze. Duże grupy dzieci realizujące swe wyobrażenia poprzez wspólne budowanie uczą się pracy zespołowej. Klocki magnetyczne JollyHeap to także nieodłączna pomoc przy organizacji różnych pokazów animatorskich. Dzieci biorące udział w eventach lub warsztatach tematycznych przy użyciu klocków przenoszą się w świat pełen niesamowitych wrażeń. To może być morska przygoda na wybudowanym okręcie lub safari wśród magnetycznych zwierząt takich jak lwy czy żyrafy.

Kolejnym miejscem, gdzie nie może zabraknąć klocków JollyHeap to placówki edukacyjne. Przedszkola, szkoły, żłobki to miejsca, gdzie poprzez zabawę dzieci się uczą, a klocki JollyHeap tę naukę umilają. Zabawa klockami uczy kształtów, kolorów, logicznego myślenia. Klocki JollyHeap to niezastąpiona pomoc dydaktyczna przy prowadzeniu również przeróżnych zajęć tematycznych, w organizowaniu teatrzyków, występów (można tworzyć z nich aranżacje scenerii).

Wszystkie kolory

klocków magnetycznych

Jak widać, klocki JollyHeap są wspaniałą alternatywą na otaczającą nas lawinę multimedialną, są pomysłem na wspólne spędzanie czasu do domu, przedszkola, szkoły czy sali zabaw.

Zaskocz swoje dzieci z JollyHeap!

Kolejny element, który uatrakcyjni dziecięcą przestrzeń, to suchy basenik. Napisałam o nim TUTAJ i zapraszam Cię do lektury. 🙂

Tagi do wpisu
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.