Kojec dla dzieci – bezpieczne miejsce zabaw i odpoczynku

chłopiec bawi się kolejką w materiałowym kojcu
Jak każdy rodzic za priorytet stawiam sobie bezpieczeństwo swoich dzieci. To samo tyczy się wybieranych przeze mnie akcesoriów czy zabawek dla maluchów.

Kierując się tym ważnym dla mnie względem trafiłam na kojec dla dzieci a w zasadzie kojce od firmy Podwójne Szczęście. W swojej ofercie posiadają duże, składane, przenośne kojce – materiałowe oraz plastikowe, które można układać w konstrukcje i to całkiem sporych rozmiarów. Rosną razem z dzieckiem – dla maluchów sprawdzą się niewielkie powierzchnie, dla starszych można bez problemu stworzyć większą przestrzeń do zabaw. Oba są łatwe w montażu i zapewniają bezpieczeństwo. Doskonałe zarówno do korzystania z nich wewnątrz – w domu, jak i na zewnątrz – np. na podwórku. Kojec trójkolorowy i kojec z matą to must have każdego rodzica.

Turystyczny kojec dla dzieci Pokano trójkolorowy

Jeżeli szukasz kojca, który będzie spełniał oprócz swojej podstawowej roli także funkcję łóżeczka turystycznego to polecam ci model Pokano od Podwójnego Szczęścia. Przeznaczony już dla nowonarodzonych dzieci, aczkolwiek posłuży przez kilka lat. Charakteryzuje się niezwykle dużą powierzchnią. Idealny do pokoju dziecięcego, salonu, w którym przebywa maluch oraz żłobków, przedszkoli, placów zabaw oraz na podwórko.

Kojec turystyczny,

który sprawdzi się również w domu

Bez problemu pomieści kilkoro dzieci, gdyż tworzy sporą powierzchnię do zabawy. Jest materiałowy, wykonany z surowców wysokiej jakości. Wyposażony w antypoślizgową matę, pogrubioną gąbką oraz ażurowe i siatkowane ściany. Jest lekki – waży tylko 6,9 kg, dzięki czemu łatwo go przenieść, co bardzo mi się podoba. Po rozłożeniu tworzy foremny sześciokąt o wymiarach: 160 x 140 x 61 cm. Odznacza się prostym montażem, jest trwały i spełnia wymagane normy bezpieczeństwa. Ponadto bardzo stabilny, dzięki czemu opierające się o niego dziecko nie przewróci się.

Kojec Nanny Panel z matą

Świetny zarówno do pomieszczeń domowych, placówek oświatowych, jak i na zewnątrz tj. na podwórko czy plac zabaw. Sprawdzi się przy każdej liczbie dzieci. Przeznaczony dla maluchów już od urodzenia. Można z niego korzystać przez kilka lat ze względu na wysokość paneli. Zawdzięcza to możliwości dokładania elementów zwiększających obszar do zabawy. Do jego produkcji używa się tworzyw wysokiej jakości. Ten duży kojec dla dzieci jest nie tylko łatwy w utrzymaniu w nim czystości, ale i odporny na wszelkie uszkodzenia. Ponadto prosty w montażu. Model podstawowy składa się z 12 elementów, który po złożeniu tworzy kwadrat o wymiarach: 14 x 114 x 65 cm. Można stworzyć dość duży kojec poprzez powiększenie podstawowego o dodatkowe 4 panele, które dadzą powierzchnię do zabawy o wielkości 151 x 151 x 65 cm. Środek wypełnia antypoślizgowa, bezpieczna dla maluchów, a jednocześnie najgrubsza, wśród dostępnych na rynku, mata piankowa. Chroni przede wszystkim główki oraz kończyny maluchów podczas zderzeń z podłożem. Łatwa do czyszczenia, nie pochłaniają wody i innych płynów.

Piankowa mata

bezpieczna i wygodna dla dzieci

Co ciekawe – ten składany kojec dziecięcy może przyjmować dowolne kształty. Produkt w pełni bezpieczny, posiadający certyfikaty. Panele kojca nie posiadają żadnego wypełnienia w środku, dzięki czemu się łagodnie uginają i są bezpieczne w razie bliskiego zetknięcia się dziecka z panelem. 
Oba kojce od Podwójne Szczęście mają moje uznanie ze względu na swoją funkcjonalność i bezpieczeństwo maluchów. A ty, który wybierasz? 

Wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twoich dzieci, spośród różnych kojców TUTAJ.

Jak już przeniesiecie zabawę na świeże powietrze, to nie zapomnij też o innych atrakcjach dla maluchów. 🙂 Ta huśtawka na pewno przyniesie Wam wiele radości.

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Witamina D3 dla dzieci i rodziców
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Dlatego już teraz warto pomyśleć o odpowiedniej...
Czytaj więcej
Join the Conversation

1 Comment

Zostaw komentarz
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.