Kolorowy sorter – najlepszy sposób na naukę kolorów, kształtów i wzorów

chłopczyk z uśmiechem wkłada zieloną wańkę wstańkę

Kolorowy sorter od Fat Brain Toy Co to bez wątpienia idealna metoda nauki przez zabawę. Pozwala rozbudzić w dziecku ciekawość. Sprawdzi się już u najmłodszych odkrywców, którzy z zaciekawieniem przyglądają się i interesują otaczającym ich światem.

Jak zaskoczyło mnie Fat Brain Toy Co?

Kolorowy sorter Wańki Wstańki SpinnyPin. Wyjątkowy, nowoczesny o niepowtarzalnej konstrukcji i oryginalnym designie, który zauroczy nie tylko maluchy, ale i ich rodziców. W swoim asortymencie posiadają także wiele innych niesamowitych zabawek i produktów, które wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość i międzynarodowe nagrody zdobywane podczas konkursów.

Idea Fat Brain Toy Co to wsparcie rozwoju zarówno emocjonalnego, jak i intelektualnego u dzieci poprzez dostarczenie im innowacyjnych zabawek i pomocy edukacyjnych. Wszystkie dostosowane są do potrzeb najmłodszych. Taki właśnie jest ich kolorowy sorter. Zobaczcie:

  •  czym się wyróżnia zabawka Wańki Wstańki SpinnyPins?
  • jakie elementy zawiera?
  • jaki wpływ ma na rozwój malucha?

Kolorowy Sorter Wańki Wstańki SpinnyPins - genialny zestaw dla małego odkrywcy

kolorowe wańki wstańki na dywanie

To fantastyczna zabawka dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jako mama bardzo to sobie cenię. W pokoju mojej pociechy nie mogło jej zabraknąć. Od razu wzbudziła ciekawość i jest teraz najchętniej wybieraną spośród innych. Nie ma co się dziwić. Ten kolorowy sorter daje wiele możliwości. Dzieci mogą nim kręcić, kołysać a także sortować i odkrywać, świetnie się przy tym bawiąc. To jedna z tych zabawek, które szybko się nie znudzą. A jeżeli szukasz jakiegoś urozmaicenia, to znajdziesz je w tym artykule – „Sorter dla dzieci – zabawka, która uczy”

dziecko próbuje ułożyć wańki wstańki w sorterze

W zestawie odnajdziesz kołyszący się sorter z kolorowymi otworami na pięć barwnych waniek wstaniek, które także są do niego dołączone. Każda z nich ma inną kolorystykę oraz odmienną fakturę. Na spodzie, a także główce waniek wstaniek znajdują się różne wzory. Przede wszystkim bardzo mi się spodobało – beczułki są wręcz idealnie dopasowane swoją wielkością do rączek mojej pociechy. Bez trudu je łapie, trzyma i bawi się nimi. Podstawki beczułek są obciążone. Bujają się, dzięki czemu maluch jest zafascynowany ich ruchem. Dodatkowo w kolorowym sorterze został zamknięty delikatny dzwoneczek do stymulacji motoryki, słuchu, dotyku, ale również wzroku, który pobudza także ciekawość dziecka.

kartonik z opisem zabawki

SpinnyPins

Kolorowe Wańki Wstańki

Kolorowy sorter - w czym pomoże naszemu dziecku?

chłopczyk układa wańki wstańki w sorterze

Kolorowy sorter to niekończące się źródło zalet dla naszej pociechy. Jak wyżej wspomniałam to doskonała zabawka do stymulacji rozwoju dziecka: dotyku, wzroku, słuchu, a także motoryki. Wspomaga ćwiczenie sprawności oraz precyzji wykonywania ruchów małą rączką, wspiera także umiejętności manualne dziecka. Takie zabawy pomagają w poznaniu rzeczywistości, która go otacza oraz łatwiejszym zdobywaniu kolejnych etapów rozwoju.

dziecko podczas układania elementów w sorterze

Ponadto kolorowy sorter uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, ale również wzorów. Sortowanie poszczególnych waniek wstaniek ma ogromny wpływ w procesie poznawania przez naszą pociechę świata. Już 18 miesięczny maluch z ogromnym zaciekawieniem będzie próbowałam wyjmować a następnie dopasowywać elementy w odpowiednie miejsca. I tu z doświadczenia i obserwacji dodam, że nauka ta będzie przebiegać bardzo swobodnie i instynktownie już u najmłodszych. Maluch będzie podejmował samodzielnie próby odnalezienia zasady na jakiej działa sorter i wańki wstańki, która pozwoli mu na prawidłowe ich dopasowanie w beczułki.

kartonik z opisem zabawki

SpinnyPins

Kolorowe Wańki Wstańki

Kolorowy sorter od Fat Brain Toy Co budzi zainteresowanie dzieci, rozbudza ich ciekawość, a także motywuje do dalszej zabawy. To bardzo efektowny sposób na naukę oraz rozpoznawanie kolorów, kształtów i wzorów u najmłodszych. Zapewniam, że maluch zajmie się nią przez długim czas, a zabawa nim przyniesie wiele radości zarówno dziecku, jak i jego rodzicom.

napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Kobi
Kobi to firma tworząca meble z  z precyzją i dbałością o każdy szczegół.
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.