Kostka, która zmienia dzieci

kostka
Kostka, która zmienia dzieci
Czy Panda przekona do siebie Marysię? Kostka i testerka musza się koniecznie poznać.

Dzisiaj przygotowałam dla ciebie artykuł, który zmieni twoje dziecko 😉 Produktem dnia będzie kostka Panda, przysłana do mnie przez świetną kobietę – Ewelinę ze sklepu Kuamka. Ta zabawka ma ustawioną wysoko poprzeczkę, ponieważ testować ją będzie nasza Marysia – a jest ona wybredna i niełatwo ją zadowolić byle czym 😉 Czy Panda ma szanse
w tym starciu? Zapraszam do lektury.

Czy wszystko zmieści się w małej kostce?

kostka
kostka
Marysia zdążyła już pomiętolić… wszystko 🙂

Zacznijmy od obejrzenia naszego dzisiejszego obiektu testów – mamy
do dyspozycji kontrastową kostkę sensoryczną Panda. Oto garść informacji, które powinnaś wiedzieć, zanim przejdziesz do dalszej części artykułu. Ta zabawka jest kontrastowa, a to oznacza, że wspiera rozwój wzroku, skupianie go i… nie można przejść obok niej obojętnie. Czarny, biały i czerwony to mocne kolory, które dziecko zauważy od razu.

kostka
Trzy mocne kolory dla wsparcia zmysłu wzroku

Ścianki tej kostki mają różne faktury dzięki temu, że są wykonane z innych tkanin. Pozwala to dziecku na różne chwyty i dotykowe poznawanie nowości. Znajdziesz tu m.in. bawełnę wafelkową czy delikatne minky.
Z jednej ze ścian uśmiecha się do nas milutka Panda.

kostka
Kostka może wisieć, być obejmowana i ściskana

Wypełnienie jednego z boczków to szeleścik (nie wiem co jest w środku,
ale zainteresowało nawet mnie ;)), a wewnątrz mały dzwoneczek wydaje delikatne dźwięki. Co za tym idzie – mamy tutaj kolejną stymulację – zmysłu słuchu.

kostka
Jest też za co złapać

Nie mogę nie wspomnieć o metkach materiałowych i uchwycie, które opatrzone są również w mocne kolory i pozwalają dziecku na dobry chwyt. Można też wkładać palce w te materiałowe cuda i kręcić i kręcić.


Kostkę PANDA

do miętolenie, turlanie, gryzienie, kulanie ciągnięcie i machanie..


Serduszkiem kostki oprócz dzwoneczka jest wypełnienie antyalergiczną kulką silikonową, więc możemy bez obaw dać ją dziecku do rąk. Tkaniny
i wypełnienie są certyfikowane Oeko-Tex Standard 100, więc pewność wysokiej jakości gwarantowana. Ok, zobaczmy czy Marysia też da certyfikat dobrej zabawki.

Kości zostały rzucone

kostka
kostka
Zaczynamy testy delikatnie, by….

Lokujemy naszą testerkę na wygodnym łóżku i zaraz przekonasz się,
że to był dobry wybór. Kostka trafia w jej łapki i… zostaje dokładnie wymiętolona. No i tutaj zaczyna się dziać coś dziwnego. Nasza Marysia, która zwykle sceptycznie podchodzi do nowości – zaczyna szaleńczo machać kostką. Dzwoneczek działa cuda.

kotka
kostka
…wpaść w prawdziwy szał testowania i zabawy!

Rzuca nią, podnosi, ponownie podrzuca, zaczyna skakać na kostkę! Turlać się i kulać po całym łóżku. Specjalni ochroniarze (między innymi mama Ania) muszą pilnować, by nie spadła! Dla mnie to jej reakcja jest niesamowita.

kostka
Tutaj widzimy przygotowania do skoku na kostkę

Z roztargnienia zapomniałam odpiąć metkę i gdy chciałam to zrobić, Marysia była wielce niezadowolona, że ktoś przerywa jej testy! Szybko musiała odzyskać zabawkę, by energia mogła dalej płynąć, a testy trwać.

kostka
kostka

W pewnym momencie okazuje się też, że gumki na włosach to straszne przeszkadzacze i trzeba się ich pozbyć, więc do pełnego szaleństwa dołącza zmierzwiona fryzura. Więcej zdjęć z backstage’u znajdziecie na naszym Instagramie wPokoiku – tam możecie podziwiać ten nowy fryzurowy trend 😉

kostka
kostka
Fryzura na szalonego testera – najnowszy hit w stylistyce dziecięcych włosów

Marysia tak długo skacze radośnie po łóżku, że… w końcu się męczy i pora na drzemkę. Tutaj dajemy jej spokój, bo przecież nie wolno przemęczać testerów. Gdy jednak się budzi – rusza na wyprawę po domu i… zabiera kostkę. Jest już jej ulubioną zabawką i ani myśli się nią dzielić 😉 Przytula ją, wkłada małe paluszki w metki i kręci nimi na lewo i prawo.

Podsumowanie

kostka

Kostka zrobiła wielką furorę i nawet ostrożną Marysię zachęciła do intensywnej zabawy 😉 Dla mnie to jest niezaprzeczalny cud i dowód na to, że mamy do czynienia z naprawdę świetną kostką. Polecamy ją zatem serdecznie z Marysią (ale musisz kupić sobie swoją, ta jest jej! :)). Doskonale wymęczy twoje dziecko, zaabsorbuje jego uwagę i będzie wspierać rozwój – jak widać również ruchowy.


Jeśli spodobała ci się tak bardzo jak nam, to znajdziesz ją w sklepie Kuamka, wystarczy kliknąć TUTAJ.


Jeśli szukasz innych zabawek, które będą wspierać rozwój twojego dziecka, przeczytaj mój artykuł: W suchym baseniku – sprawdzam jego fenomen.

Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  


Stworzone przez
Więcej od Małgorzata Walter
Trends 4 Kids po raz czwarty w Gliwicach!
Zapraszamy na targi Trends 4 Kids w Gliwicach! Arena Gliwice, ul. Akademicka...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *