Koszulkowo.com

koszulkowo-koszulka-mniam-czekolada

Ubrania dla całej rodziny

Robimy fajne, zabawne i słodkie nadruki na tekstyliach – od ubrań, przez torby, po poduszki. Znajdziesz u nas wzory zarówno dla niemowląt, dzieci jak i dla siebie czy też męża.
Dbamy zarówno o jakość jak i ekologię. Nasze produkty są bezpieczne dla środowiska, a skład materiału to w 100%-ach bawełna. Farby jakich używamy są certyfikowane, zatem nadają się nawet dla niemowląt.
Zajrzyj do naszego sklepu, a na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękami, bez względu na to czy mamy wiosnę, lato, jesień czy zimę?

Wyraź siebie z koszulkowo.com

Stworzyliśmy sklep z wzorami, które mają pozwolić na wyrażenie siebie. To nie nic nie znaczące teksty które możecie spotkać na koszulkach z sieciówek, tylko konkretny sposób na wyrażenie swoich myśli. W oprawie i jakości lepszej niż koszulki sprzedawane na straganie. Jednocześnie w lepszej cenie niż drogie koszulki spotykane w wielu sklepach internetowych.

Druk na zamówienie

Jednak sprzedaż koszulek z wzorami to nie wszystko. Zrobimy dla ciebie dowolny wzór, w dowolnej ilości. Dowolną technologią. Mamy sitodruk, druk cyfrowy, flock, flex, a nawet haft. Dobierzemy dla Ciebie dowolny produkt – od ręczników, przez softshelle, po fartuchy kuchenne. A jeśli nie znajdziesz tego, co chcesz – uszyjemy to dla ciebie. Mamy szwalnię w której szyjemy codziennie dla różnych marek – od koszulek, przez kurtki, aż po spodnie i spódnice.