Kreatywny Pokoik

Lampka-nocna-Dinozaur_Easy-Resize.com

Kreatywny Pokoik — kim jesteśmy?

Uważamy, że praca ludzkich rąk to ogromna wartość. Dlatego kochamy i sami wykonujemy urocze akcesoria dla dzieci wykonane metodą hand made. Doceniamy subtelny urok drewna i ciepło, jakie wprowadza do każdego wnętrza. Chcemy je przenieść do pokoju twojego dziecka, by czuło się wyjątkowo i bezpieczne. Nasze drewniane lampki mają magiczną moc odstraszania potworów. Tych kryjących się pod łóżkiem i czyhających na zimne stópki malucha. Tych, które chowają się w dużych szafach, by w najmniej odpowiednim momencie rozpocząć koncert skrzypienia, piszczenia i łomotania. Doskonale radzą sobie ze stworami pohukującymi za oknem, tworząc z nich przyjazne i całkowicie niegroźne sowy. Zaproś je do pokoiku swojego dziecka, by zapewnić mu spokojny sen w nocy i odpowiednie oświetlenie w ciągu dnia.

Kreatywny Pokoik - Jakie lampki drewniane mamy dla twojego malucha?

Zerknij na personalizowane propozycje. Lampka w kształcie pierwszej litery z podświetlonym imieniem twojego dziecka sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Wystarczy, że podczas składania zamówienia podasz literkę oraz imię, a oryginalna lampka z drewnianej sklejki niebawem trafi do twojego brzdąca. Do lampki dołączamy pilot, dzięki któremu istnieje możliwość wyboru koloru i mocy światła LEDowego. Do lampki dopinany jest zasilacz 230 V. Zasilacz jest sieciowy a kablem do lampki dochodzi bezpieczne napięcie 12V. Z takiego prezentu ucieszy się każdy maluch. Wśród modeli znajdują się też sympatyczne zwierzątka, takie jak piesek, myszka i miś. Mogą towarzyszyć dziecku przez całą noc i budować jego poczucie bezpieczeństwa.

Który hit z naszej oferty szczególnie polecamy?

Reka w górę, kto nie lubi dinozaurów? Nie widzimy ani jednej uniesionej łapki. Dlatego ten wdzięczny motyw przenieśliśmy również na nasze produkty. Urocza, drewniane lampka w kształcie uśmiechniętego dinozaura jest świetnym pomysłem nie tylko dla małego fana archeologii. Ponadczasowy motyw prehistorycznego gada skłania dziecko do poszerzania wiedzy o naszej planecie. Musisz przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie. Subtelnie oświetli dziecięcy pokój wybranym kolorem, który szkrab może zmieniać za pomocą pilota wedle uznania. To co? Odstraszamy pdołóżkowe, wewnątrzszafowe i pozaokienne potwory? Jesteśmy przekonani, że nasze lampki wygrają z nimi w każdej potyczce gwarantując twojemu dziecku tak bardzo ważne poczucie bezpieczeństwa.