Laboo

laboo-zdjęcie-glowne-do-prezentacji-750-500

W czym się specjalizujemy

Laboo to streetwearowa moda o kroju oversize. W przypadku naszych produktów dziecięcych, zależy nam na tym, aby każdy model mógł służyć dziecku na dłużej i rosnąć razem z nim, nawet o 1-2 rozmiary. Stawiamy przede wszystkim na oryginalne rozwiązania i autorskie techniki farbowania.

GOTS...

Wszystkie nasze produkty są wykonane z certyfikowanych materiałów, które zostały ekologicznie farbowane zgodnie z normami certyfikatu GOTS. Ponadto, nasze ubranka są uszyte w Polsce, w szwalni, która dba o jakość i komfort pracy swoich pracowników.

Laboo i fair trade

Dla nas zasady fair trade, materiały i barwniki przyjazne skórze, wysoka jakość produktu, humanitarne warunki pracy i godziwe wynagrodzenie pracowników są niezwykle ważne. Dlatego też, kierujemy nasze produkty do świadomych konsumentów, którzy cenią sobie te wartości. Nasze produkty są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i wygodne. Projektujemy ubranka, które rosną razem z dzieckiem, by służyły przez długi czas.

Działając w trosce o jakość i środowisko, nie tylko przyczyniamy się do rozwoju polskiej gospodarki, ale również walczymy o lepsze jutro dla naszych młodych pokoleń. Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu przemysłu odzieżowego na środowisko naturalne oraz poprawy warunków pracy pracowników branży.

Nie tylko dla dzieci...

W Laboo tworzymy też ubrania dla rodziców, którzy szukają wyjątkowych produktów, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności, wygody i estetyki. Wierzymy, że nasze ubranka będą cieszyć się miłością dzieci oraz zadowoleniem ich rodziców. Modele dla dorosłych cechuje luz i designerskie kroje gwarantujące wygodę i ciekawe uliczne stylizacje.