Laktator elektryczny – ranking 2023

laktatory-elektrzyczne-ranking-v2

Laktator elektryczny to jeden z najpopularniejszych akcesoriów wybieranych zarówno przez kobiety wyczekujące narodzin dziecka, jak i świeżo upieczone matki. Podczas okresu karmienia piersią elektryczny laktator jest rzeczą niezbędną i jednym z najlepszych "ułatwiaczy" życia karmiącej mamy.

Nasz ranking obejmuje:

  1. Neno Uno
  2. Medela Swing
  3. Neno Camino
  4. Anpol Babies Easystart
  5. Chicco Natural Me

Przeglądając fora internetowe, zauważyłam, że laktator elektryczny pojawia się często w dyskusjach dotyczących problemów laktacyjnych, takich jak niedobór, zastój lub nadprodukcja pokarmu, poranione piersi, wklęsłe lub płaskie brodawki.

Laktator elektryczny jest również  nieoceniony w przypadku wcześniactwa dziecka, porodu przez cięcie cesarskie lub trudności ze ssaniem piersi przez noworodka. Laktator elektryczny jest doskonałym rozwiązaniem dla matek, które planują powrót do pracy, ale chcą kontynuować karmienie piersią, lub dla tych, które chcą wychodzić z domu lub odwiedzać przyjaciół, ale nie chcą pozostawić dziecka bez dostępu do naturalnego pokarmu.

Jeśli zastanawiasz się, jaki laktator wybrać, warto skorzystać z rankingu laktatorów elektrycznych na rok 2023, który pomoże Ci znaleźć urządzenie, które najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Nr 1 Neno Uno

Laktator elektroniczny Neno Uno

Naszym pierwszym wyborem jest Neno Uno. To jeden z najnowszych laktatorów dostępnych na rynku. Laktator  wyposażony jest w innowacyjny system AquaShield, który zapobiega wyciekaniu mleka. Dzięki temu matki mogą korzystać z laktatora bez obaw o zachlapanie ubrań lub podłoża. Dzięki temu, że Neno Uno posiada także niewielką i poręczną formę jest wymiany jako jeden z pierwszych wyborów podczas decyzji o laktatorze w podróż. Neno Uno został wykonany z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Ponadto posiada inteligentny system zamknięty. Jest to najwyższy stopień separacji mediów. Dzięki niej mama ma pewność, że pokarm w żaden sposób nie przedostanie się do silnika w pompie laktatora, a tym samym nie zostanie zanieczyszczony. Wszystkie laktatory neno posiadają woreczki do mrożenia pokarmu, które, zamiast butelki wkręcić można do laktatora oraz możliwość wyboru silikonowego, miękkiego lejka w 3 rozmiarach, dostosowanych do rozmiarów brodawki. Z tego co się orientuję (wieści z forum), to serwis też działa sprawnie. W razie jakichś problemów kurier odbiera  – jednocześnie dostarcza zastępczą bazę.
Tutaj macie link: Neno Uno

Nr 2. Medela Swing

Medela Swing

Medela Swing charakteryzuje się on wysoką skutecznością pobierania mleka, niezawodnością i prostotą obsługi. Medela Swing posiada trzy tryby ssania, dzięki czemu matka może dostosować siłę ssania do swoich indywidualnych potrzeb. Laktator jest też bardzo praktyczny, ponieważ jest niewielkich rozmiarów i łatwy w transporcie, co umożliwia korzystanie z niego w każdych warunkach. Urządzenie jest także ciche w działaniu, co stanowi dodatkowy atut, szczególnie dla matek, które chcą karmić swoje dzieci w nocy.

Nr 3 Neno Camino

neno - laktator Neno Camino

Neno Camino to trójfazowy, podwójny, bezprzewodowy laktator elektroniczny o eleganckim wyglądzie. Zobaczcie, ile nagród dostał. I z tego, co czytałam na forach – zasłużenie.
Te, że działa on w trzech fazach, podczas ściągania pokarmu (stymulacja, odciąganie i odpuszczanie) sprawia, że jednoczenie dochodzi do pobudzania laktacji.
Laktator neno camino ma w zestawie dodatkowo woreczki do mrożenia pokarmu, które tylko w marce neno wkręcają się zamiast butelek do laktatorów. Dodatkowo mamy lejek slim oraz możliwość dokupienia lejka w 3 różnych rozmiarach. W zestawie są butelki, które są turbo odporne na uszkodzenia oraz nie barwią się, nie żółkną i wyglądają elegancko jak szklane. Do zestawu neno camino otrzymujemy elegancki welurowy worek do transportu laktatora.

Tutaj macie link: Neno Camino

Nr 4 Anpol Babies Easystart

Anpol Babies Easystart

Anpol Babies Easystart to kolejny popularny laktator elektryczny. On również ceniony jest za wydajność i skuteczność pobierania mleka. Mamy zwracają uwagę na możliwość wyboru jednej spośród kilku trybów ssania i dostosowania go do indywidualnych potrzeb. Mamy na forach zwracały też uwagę na niewielkie Charakteryzuje się on trzema trybami ssania oraz regulacją siły ssania, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb matki. Laktator Anpol Babies Easystart jest też wymieniany jako jeden z modeli, kiedy dyskusja dotyczy „cichych laktatorów elektrycznych”.

Nr 5 Chicco Natural ME

Chicco Natural Feeling

Chicco Natural Me to inny popularny laktator elektryczny, który cechuje się prostą i intuicyjną obsługą. W tym modelu zastosowano dwufazowym tryb ssania. Chicco Natural Me posiada również regulację siły ssania, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb matki. To urządzenie wskazywane jest jako bardzo wygodne i funkcjonalne.

Podsumowując

Karmienie piersią to jedna z najważniejszych czynności w życiu niemowlęcia i matki. Laktator to urządzenie, które  ma być pomocą i ułatwieniem. Ma być w pobliżu, kiedy jest potrzebne – czyli mieć wielkość przystosowaną do podróży. Powinien być też cichy i posiadać  przynajmniej kilka funkcji i trybów pozwalających na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Dlatego naszym wyborem i numerem 1 w tym zestawieniu jest Neno Uno. Który wg nas i forumowiczek najlepiej realizuje te wymagania.

napisany przez
Więcej od wPokoiku.pl
Luksusowe wózki dla dzieci – elegancja i komfort
Luksusowe wózki dla dzieci - odkryj wózki, które łączą design z wygodą.
Czytaj więcej
0 replies on “Laktator elektryczny – ranking 2023”