Lampka dla dzieci – co mi powie?

lampka dla dzieci
Dziecięce pokoiki możemy oświetlać na różne sposoby. Tym razem znalazłam dla Ciebie kolorowe lampki, które nie dość, że mają światło w fantazyjnych kolorach, to na dodatek mówią!

Lampka dla dzieci Rabbit&Friends, którą możecie znaleźć na stronie RabbitAndFriends.eu to nie jest zwykłe oświetlenie. Bo przecież, jakie lampki mają całe gamy barw, które możemy sterować pilotem. Wszystkie świetlne funkcje tego białego misia będę odkrywać z pomocą małych rączek Marcelinki.

Poznajemy się!

Te urocze lampki możesz znaleźć w rozmaitych kształtach. Jak widzisz, ja wybrałam białego misia, który trafił do Marcelinki. Od razu został wyściskany, utulony i ucałowany, przez co troszkę też obśliniony 😉 Nasza mała testerka nie mogła oderwać się od niego i mogłyśmy poznawać kolejne funkcje lampki.

Miś nie tylko biały

Po chwili spędzonej w rączkach Marcelinki, miś biały już nie był – wystarczyło jedno pacnięcie. Tak, dobrze przeczytałaś. Wystarczy lekkie klepnięcie w górę lampki, by zmieniła ona swój kolor. A gama barw jest bardzo bogata – do wyboru mamy aż 9 kolorów, którymi możemy sterować także za pomocą pilota.

Kolor światła zmieniamy przez klepniecie…

…lub wciskając przyciski na dołączonym pilocie

Pilotem dostosowujemy także poziom jasności – ich także jest 9. Najjaśniejszy daje fajne światło, które możemy włączyć na przykład, żeby oświetlić pokój do zabawy lub do czytanie bajek przed snem. Lampkę z włączonym najsłabszym poziomem światła możesz ustawić jako dodatkową ozdobę.

Marcelinkę zainteresowały kolejne możliwości tej lampki. Wystarczyło, że wcisnęłam przycisk na pilocie, a światło zaczęło migotać. Po prostu magia!

Lampka dla dzieci, która do nas mówi

Nie, wcale nie słyszę niezidentyfikowanych głosów 🙂 Ta lampka naprawdę może do nas mówić. Wystarczy wcisnąć przycisk z ikonką nutki, który znajduje się na jej spodzie, by miś powiedział nam ujmujące “Hello” lub “Bye Bye” głosem aktora Dominika Bąka. Oj, ta funkcja bardzo spodobała się Marcelince i nie zliczę, ile razy musiałam wciskać przycisk z nutką 🙂 Z misiem możemy się także połączyć przy użyciu bezprzewodowego urządzenia za pomocą Bluetooth i puszczać ulubione piosenki dla dzieci czy kołysanki.

Gra i zmienia kolory

Tę magiczną lampkę możesz zamówić…

Lampka dla dzieci – podsumowanie

Chyba nikt nie spodziewał się innej oceny – zdecydowanie ta lampka zasłużyła u mnie na piątkę z plusem. Z reakcji naszej testerki – Marcelinki, wywnioskowałam, że wystawiłaby tę samą ocenę. Bardzo długo nie chciała wypuścić białego misia z małych rączek. Na szczęście z lampką można nie rozstawać się przez długie godziny. Jedno ładowanie przez kabel USB wystarczy, by lampka dla dzieci świeciła aż do 15 godzin.

Wystarczy więc tylko klepnąć lub użyć pilota, by wybrać kolor i możemy cieszyć się tym oświetleniem przez dłuuuugi czas. 

Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Przewijak twardy – ułatwiamy mamie zadanie
W ciągu dnia noworodki trzeba przebierać kilka razy dziennie. Aby ułatwić młodej...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.