Lampki do pokoju dziecięcego – w sam raz dla niemowlaka, przedszkolaka i starszaka

lampka rozświetlona w ciemnym pokoiku
Wybór lampki do pokoju dziecięcego nie jest prostą sprawą - ofert na rynku jest całe mnóstwo, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Jedno jest pewne – lampa dla dziecka musi być solidna, bezpieczna, niepowtarzalna i oczywiście designerska. Produkty Unky posiadają wszystkie te cechy, o czym sama niejednokrotnie się przekonałam kupując niesamowite lampki do pokoju dziecięcego. Ostatnio moją uwagę skradła lampka, która swoim wyglądem i kształtem idealnie imituje prawdziwy księżyc. Co konkretnie mi się na niej spodobało? I dlaczego lampki od Unky są godne uwagi? 

Czym wyróżniają się lampki do pokoju dziecięcego Unky? 

zbliżenie na detale lampki księżyc

Są wykonane z trwałych materiałów, jak drewniana sklejka. Ponadto bezpieczne dla środowiska, estetyczne, gdzie szczególną uwagę przywiązuje się do dbałości o najmniejsze szczegółów. Lampki drewniane Unky są polskiej produkcji.  Zostały pokryte ekologicznymi farbami wodnymi oraz zabezpieczone żywicą naturalną. Wyposażone w oświetlenie LED trwalsze od standardowego i co ważne – zużywającego mniej energii. Te lampki do pokoju dziecięcego to bez wątpienia stylowy, a jednocześnie uniwersalny dodatek.


lampka księżyc świecąca w ciemnym pokoju

Lampa księżyc,

która wprowadzi niesamowity klimat w pokoju dziecka


Lampa dla dziecka księżyc – czym mnie oczarowała? 

lampka księżyc wisząca na ścianie w pokoju

Lampki do pokoju dziecięcego w kształcie księżyca sprawdzą się tak naprawdę we wszystkich wnętrzach – białych, surowych, kolorowych. Są świetne zarówno do urokliwych dziewczęcych pomieszczeń, jak i chłodnych pokoi chłopców. To także idealny towarzysz do zasypiania od niemowlaka po starszaka. Co jeszcze sprawiło, że lampa dla dziecka księżyc tak bardzo mi się spodobała? 

Bez wątpienia tego typu lampki do pokoju dziecięcego mają w sobie coś magicznego i taki też klimat tworzą wokół siebie. Choć to niezbyt duże akcesorium to jednak niepowtarzalna ozdoba przynoszące błogi spokój i miłą atmosferę, gdy nasza pociecha zasypia. Lampa księżyc to także oryginalna, niesamowita forma, połączenia szarości z drewnem, która bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Uważam, że lampki w kształcie księżyca to świetny dodatek w pokoju każdego małego odkrywcy świata, który potrzebuje stale nowych wrażeń. 

Zalety lampki w kształcie księżyca

zbliżenie na kabel z przełącznikiem od lampki

Lampki księżyc od Unky są:

  • designerskie i funkcjonalne, tworzą unikalny klimat;
  • ekologiczne, ponieważ wykonuje się je z naturalnego surowca – sklejki, a następnie pokrywa przyjaznymi dla środowiska wodnymi farbami. Dzięki temu lampki do pokoju dziecięcego są bezpiecznie i przede wszystkim trwałe;
  • polskim produktem z małej manufaktury, gdzie dbałość o szczegóły jest podstawą. 

lampka świecąca w nocy

Lampa księżyc,

która odmieni pokój Twojego dziecka


Ponadto lampki do pokoju dziecięcego Unky charakteryzują się ciepłym światłem LED. Zostały wyposażone we włącznik z możliwością regulacji natężenia światła. Dzięki niemu można dostosować oświetlenie wedle potrzeb – do zabawy, czytania i do nocnego zasypiania. Bez wątpienia docenią to rodzice, jak i dzieciaki.

TUTAJ poznaliśmy też lampkę Buldog, która jest równie urocza i świetnie prezentuje się w pokoiku dziecięcym.

napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Motoryczny domek z zamkami
Uwielbiam zabawki mające pozytywny wpływ na rozwój mojego dziecka.
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.