Lampki drewniane Unky, must have w pokoju dziecka

drewniana lampka z motywem buldoga
Urządzałam ostatnio pokoje moich skarbów i dość dużo czasu poświęciłam na znalezienie im odpowiednich lampek.

W ten sposób w moje ręce wpadły lampki drewniane dla dzieci firmy Unky. Pomalowane farbą wodną, która jest bezpieczna dla środowiska. A myślę, że wszyscy jesteśmy zgodni ze stwierdzeniem, że bezpieczeństwo dzieci jest przecież najważniejsze. Do utrwalenia powierzchni dodatkowo została zastosowana naturalna żywica. Zauroczyło mnie w nich ręczne wykonanie ze szczególną dbałością o szczegóły. Co ważne te lampki dla dzieci są polskiego projektu i polskiej produkcji. Które modele najbardziej przypadły do gustu mnie oraz moim pociechom?

Lampa Unky – BULDOG

Wykonana z drewnianej sklejki brzozowej, do złudzenia przypominająca psa rasy Buldog. Idealna dla dzieciaków, które kochają te zwierzęta. Dostępna w wersji dla chłopców i dziewczynek, z motywem w kolorze niebieskim i różowym. Zamontowano w niej oświetlenie LED, przez co zużywa mniej energii niż tradycyjne oświetlenie. Tego typu lampki dla dzieci są proste i łatwe w obsłudze. Intensywność naszego dotyku steruje natężeniem światła, dzięki specjalnie zaprojektowanemu włącznikowi. Może być mocne bądź słabe.

Lampkę drewnianą

z księżycem

Lampa Unky – KSIĘŻYC

Idealnie imitująca księżyc, który możemy oglądać na niebie. Gdy nie jest włączona stanowi ciekawą ozdobę ściany w dzień, zaś po zmroku pełni rolę nocnej lampki w pokoju dziecka. Na pewno spodoba się fanom kosmosu. Przeniesie zasypiające dziecko w niesamowitą przestrzeń. 

Do wykonanie tejże lampki dla dzieci użyto sklejki brzozowej. Zamontowano w niej oświetlenie energooszczędne LED oraz wyposażono w dotykowy włącznik, w którym natężenie światła zależy od intensywności dotyku. 

Lampa Unky – WÓZ STRAŻACKI

Wyglądającą jak drewniana zabawka w typie wozu strażackiego. Niewątpliwie znajdzie się w centrum zainteresowania chłopców, którzy marzą, by w przyszłości zostać strażakami. Wykonana z brzozowej sklejki, pokryta wodnymi farbami, które swoją barwą idealnie oddają prawdziwe kolory wozu strażackiego. To sprawia, że posiadacz takiej lampki dla dzieci będzie bardzo zachwycony. I z całą pewnością nie będzie chciał się z nią rozstać ani na krok, zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Lampkę drewnianą

w kształcie Buldoga

Podsumowując, te lampki dla dzieci Unky to prawdziwe drewniane cuda. Są bezpieczne, łatwe w obsłudze i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Projektują je z największą dbałością o każdy szczegół. Oprócz funkcji oświetlenia, świetne sprawdzą się jako dodatek w aranżacji pokoju dla dzieci. Moje szkraby są zachwycone. A twój skarb, który model wybierze?

TUTAJ możesz obejrzeć wszystkie modele i wybrać wspólnie z pociechą nową lampkę. 🙂

Myślę, że w pokoju dziecka nie powinno również zabraknąć półeczek, które pomogą nam zachować porządek. Jeżeli dodatkowo są tak śliczne jak te TUTAJ, to już podwójna korzyść. 🙂

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.