Latula

Pościele, w których śnisz kolorowe sny

Komfort, poczucie bezpieczeństwa i upragniony odpoczynek, zamykamy drzwi sypialni, odcinamy się od wyczerpującego pędu codzienności i oddajemy chwili relaksu. To jest ten czas, czas na książkę, dobre kino, czas dla nas, czas dla rodziny, czas na pytania i niespieszne odpowiedzi, czas uczuć.

Jest to również czas pościeli Latula. Pachnąca, miękka, delikatnie otulająca ciało, sprawiająca że czujemy się jak w matczynych objęciach. To sen? Nie! To nasze produkty, które dedykujemy specjalnie dla Państwa. Latula to rodzinna pracownia zlokalizowana w centrum Polski, produkująca pościel dla dzieci w każdym wieku, akcesoria do łóżeczek i elementy wystroju wnętrz.

Pracujemy na materiałach polskich producentów, które starannie selekcjonujemy, tak aby uzyskać produkt wysokiej jakości a nie kolejny masowy wytwór. Zależy nam na trwałości i niebanalnym wzornictwie. Każde przeszycie jest przemyślane, każdy materiał zostaje poddany namacalnej ocenie i próbie wytrzymałości, a kolorystyka i motywy konsultowane ze specjalistami- naszymi osobistymi doradcami: trzyletnim synkiem i czternastoletnią córką. Inspirujemy się potrzebami najmłodszych i trendami w wystroju wnętrz, a wszystko po to aby spełnić misję naszej firmy.

tel.: 694 918 380
kontakt@latula.pl
Tymienicka 14
98-220 Zduńska Wola

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Rozszerzanie diety malucha – niezbędne akcesoria dla dzieci MINIKOIOI
Twoja pociecha skończyła lub niedługo skończy wyczekiwane 6 miesięcy? Starasz się przygotować...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *