LINOMAG® EMOLIENTY

Zdrowie czerpane z natury

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków… Nasi technolodzy długo i precyzyjnie dopracowywali serię LINOMAG® emolienty. Dlaczego? Bo sami mają dzieci i chcieli stworzyć produkt idealny!

Mówi się, nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe… Dlatego stworzyliśmy LINOMAG® emolienty! Żeby każdy rodzic cieszył się czasem spędzanym ze swoim maluszkiem i nie tracił go na rozwiązywanie problemów z jego skórą. Regularne stosowanie kosmetyków z serii LINOMAG® emolienty zapobiega powstawaniu problemów skórnych, likwiduje uczucie swędzenia, odżywia i regeneruje. Skóra dziecka jest miękka, gładka, miła w dotyku i długotrwale nawilżona.

Mówi się, że warto mieć olej w głowie… My go mamy nie tylko w głowie. Bazą dla linii LINOMAG® emolienty jest stabilizowany olej lniany, bogaty w kwasy OMEGA-3 i OMEGA-6. Dzięki temu nasze emolienty chronią skórę, wpływają na odbudowę płaszcza hydrolipidowego naskórka, intensywnie natłuszczają i nawilżają, tworzą na skórze ochronny film, który utrzymuje się przez kilka kolejnych godzin.

LINOMAG® emolienty to marka Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego „Ziołolek”, firmy działającej na polskim rynku od przeszło 76 lat. „Ziołolek” to bogate portfolio produktów – doskonała linia emolientów, leki OTC, suplementy diety, wyroby kosmetyczne oraz seria dermatologiczna Dermo Recipe, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. To doświadczenie i innowacyjność, wiedza i bogactwo naturalnych składników. To zdrowie czerpane z serca natury.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne
„Ziołolek” Sp. z o.o.
ul. Starołęcka 189
61-341 Poznań

napisany przez
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.