Łóżko piętrowe dla dzieci – stwórz dziecku baśniowy pokój

łóżko piętrowe dla dzieci
Jeśli Twoje dzieci muszą dzielić jeden pokój, rozwiązaniem na zyskanie większej przestrzeni w dziecięcym pokoiku jest piętrowe łóżko.

Łóżko piętrowe dla dzieci to świetny pomysł nie tylko dlatego, że zajmuje mniej miejsca. Dzieci je bardzo lubią i podejrzewam, że po jego zakupie mogą być małe bitwy o to, kto śpi na górze. Dlatego u producenta Mebli Wróbel znalazłam takie łóżko piętrowe, które możemy z łatwością rozmontować na dwa osobne łóżeczka 🙂

łóżko piętrowe dla dzieci

Baśniowa Finezja

Łóżko piętrowe, o którym chciałabym opowiedzieć nazywa się Finezja. Patrząc na jego fantazyjnie wykonane barierki i zagłówki od razu rozumiem sens tej nazwy 🙂 Wycięte kształty możemy wybrać wybrać według swojego gustu – do wyboru mamy kształty serca lub księżyca z gwiazdkami.

Ważne są też na pewno wymiary tych łóżek. Tu także mamy wybór, bo są aż 4 wersje tych piętrowych łóżek: 160×80, 180×80, 190×80 i 200×90. Cała konstrukcja wytrzyma ciężar aż do 190 kg! Wybór mamy także przy drabince, którą możemy montować po prawej lub lewej stronie łóżka.

łóżko piętrowe dla dzieci

Twój wybór

Konstrukcja łóżka została wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Natomiast barierki i zagłówek są zrobione z płyty MDF. Co bardzo mi się spodobało – krawędzie są zaokrąglone – dzięki temu nasze dziecko nie będzie się uderzać, gdy będzie korzystać z łóżka.Piętrowe łóżka

Inne wzory i kolory możesz zamówić…


A co z kolorem? Wybór należy do nas! Możemy wybierać dowolne wersje kolorystyczne, dlatego z pewnością to piętrowe łóżko dla dzieci będzie pasować kolorystyką do dziecięcego pokoiku. Cały wzornik zamieszczam dla Was poniżej. Do tego elementy łóżka pomalowane są bardzo starannie, przez co widzimy jego wysoką jakość.

łóżko piętrowe dla dzieci
Wzornik dostępnych kolorów
łóżko piętrowe dla dzieci

Łóżko piętrowe dla dzieci – podsumowanie

Tak jak wspomniałam na początku – takie łóżeczko jest świetnym wyborem, gdy mamy więcej niż jedno dziecko, które dzielą ze sobą pokój. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić naprawdę dużo przestrzeni w dziecięcym pokoiku. A gdy dzieciom nie spodoba się piętrowa wersja? Model dostępny u Mebli Wróbel spokojnie rozmontujemy na dwa osobne łóżeczka.

Jeśli chodzi o montaż to jest on niezwykle prosty. Raczej każdy z nas z łatwością sobie z tym poradzi, bo jak dowiedziałam się z opinii innych klientów, każdemu z nich bardzo łatwo poszło zmontowanie tego łóżeczka. Kiedy chcecie zaoszczędzić miejsce w dziecięcym pokoju, wybór łóżka powinien być teraz dużo prostszy 🙂

łóżko piętrowe dla dzieci

A co będzie ładnie wyglądać w pokoiku z takimi meblami? Z pewnością uroczy kosz na zabawki, o którym pisałam tu: Kosz na zabawki – jak nauczyć dziecko utrzymywać porządek?


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  Stworzone przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Łóżeczko – na co zwrócić uwagę wybierając najlepsze?
Przygotowywanie pokoiku dziecięcego na pojawienie się nowego członka rodziny trzeba zacząć od...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *